Léto, teplo a voda - to jsou ty pravé ingredience, díky kterým může přeskočit erotická jiskra. Pak vznikají páry, které by se za normálních okolností snad ani nesetkaly. Taky toužíte po prázdninovém flirtu? Poradíme vám, kde je dobrá příležitost pro sblížení, a jak se pro ně udělat přitažlivými!

horoscope

Seznámení ve společnosti

Znamení Ryb má několik výhod. Přirozeně vypadá hlavně při tanci a koupání, kde se za všech okolností stává přitažlivým. Proto se dokáže vhodně obléci a upravit. Vyzkouší si dopředu pár kroků a přesvědčí se, že jim to sedne. Přitahuje je intenzivní zájem druhého pohlaví a pak dávají přednost silným prožitkům. Blíženci mají smysl pro humor, proto jsou vždy obklopení lidmi. Dostat se k nim téměř na tělo je tak problém. Raději ze všeho udělají vtip. Proto se jim přiblížíte během dialogu a tím, že máte podobné zájmy. Z kamarádství pak může vzniknout něco žhavého! Podobně jsou na tom Váhy. Na ně nesmíte jít zhurta, jinak vám utečou. Stačí se chovat příjemně, nejlíp někde na kulturní události, jako je koncert nebo divadlo. Tam se otevřou a ožijí. Je třeba setkat se spolu několikrát na různých místech, to pak znamená, že k flirtu máte blízko. Společenské události taky miluje Lev, často na nich chce ale být tím nejdůležitějším člověkem. Proto ho musíte obdivovat a chovat se galantně, hlavně ho však poslouchejte a smějte se. Pak si vás všimne a může být ruka v rukávě.

Seznámení při sportu

Léto přeje pohybu, při čemž se taky ukážou jisté přednosti. Například Střelci milují sportování a volnost, takže je najdete v přírodě, nebo na hřišti. Když je toužíte zaujmout, hrajte s nimi třeba volejbal a bavte se. Společný pohyb přinese dotyky a možnou přitažlivost. Zrozenci pak příliš nečekají a flirt hned rozvinou. S Pannami se zase setkáte na turistickém výletě. Jděte vedle nich a bavte se spolu nad mapou. Když si budete povídat, máte k sobě blíž, když ještě navíc ukážete sečtělost zájem a o přírodu. Kozoroha spíš zase potkáte o samotě během horolezeckého výstupu, nebo v knihovně. Musíte na něj jít pomalu, hlavně když je den. Večer se však dokáže rozjet při tanci nebo v klubu tak, že ho potom spíš ale nezastavíte. Flirt pak může vypadat dost živelně! S Rakem se skvěle zkontaktujete v bazénu, protože k smrti miluje koupání. Nevadí mu lehké dotyky. Podobně si užívá u plného stolu, dlouhé večeře ho otevírají a přitahuje ho, pokud vám chutná. Musíte si přitom ale být blízcí duševně.

Seznámení díky náhodě

I když se tváří tajemně, jsou citliví. Ano, Štír patří k plachým lidem a přátelé mu musí jisté lidi doporučit. Za jeho slupku se budete dostávat dlouho, přitom vám pomůže zájem o magii, nebo ochota vydat se spolu do jeskyně. Tam můžete zažít něco výjimečného! Zrozenci Berana sice vypadají jako suveréni, ale ve společnosti se dobře necítí. Proto se s nimi musíte vydat někam na závody, nebo na cestu autem s tuningem. Důležité je pak umění pochválit. Když je oceňujete a jsou otevření, na sexuální sblížení čekat nemusíte. Zrozenci Vodnáře tráví mnoho času u počítače. Proto je dobré být na facebooku a přesvědčit se, jestli si nedělají ze schůzky legraci. Když máte podobné názory, dokážou se pak přiblížit i fyzicky, většinou ale nehledají věrné vztahy. Býci si užijí každého flirtu, mívají však ale nejpevnější vztahy. Pokud se s nimi chcete seznámit, měli byste to myslet vážně, pokud vám nejde pouze o sex. Potom ale nepočítejte, že vztah přečká měsíce. Takové už léto zkrátka je.

David Ašenbryl, astrolog z Věštírny Květy Fialové
www.vykladzive.cz

Reklama