Vodní stůl Pirátská loď

64a3f20e8d97eobrazek.png

U zábavného vodního stolu Pirátská loď si děti užijí kreativní a aktivní hru. Při dovádění s vodním stolem mohou pomocí vodního děla vytvářet různé proudy a hrát si na skutečné a ničím neohrožené piráty. Součástí jsou také dvě legrační figurky a stříkací žralok, které umocní celý zážitek ze hry. Můžete si být jistí, že se děti s Pirátskou lodí zabaví na celý den. Vodní stůl je opatřen odolnou plastovou konstrukcí, která zajistí bezpečí i při těch nejdivočejších pirátských plavbách. Stožár umístěný uprostřed funguje jako vodní fontána, která chrlí vodu. Rozproudit vodu ve fontáně můžete pomocí pumpy nebo jednoduše nalitím vody do různých částí fontány. Vodní stůl je vhodný pro všechny piráty a pirátky ve věku od 2 do 6 let.

Vodní baseball

64a3f2722b111blobid0.png

Vodní baseball nabízí tři rozdílné režimy, které umožňují postupné zvyšování obtížnosti a přizpůsobení se schopnostem dítěte. V první fázi mohou malí začátečníci zkoušet trefit míček pálkou z "bidýlka". V druhém režimu mohou pokročilejší hráči využít funkci pružinové podložky, na kterou dupnou, čímž vystřelí do vzduchu míček. Ten pak už stačí jen rychle odpálkovat! Zkušení baseballoví mistři se ve třetí fázi tréninku mohou pokusit zasáhnout pálkou míček, který se vznáší na proudu vody. Postupné rozvíjení hry pomocí zábavných levelů zaručuje, že si ji děti zamilují! K vodnímu baseballu nejsou potřeba baterie, hra je poháněna mechanicky. Stačí jednoduše sešlápnout pedál a míček vystřelí nahoru! K vodnímu baseballu můžete také připojit hadici, abyste při hře využili proud vody. Je vhodný pro malé nadšence ve věku 2-6 let.

Vodní stůl Továrna na vodotrysky

64a3f29ea8cdcobrazek.png

Přivítejte na své zahradě zábavný vodní stůl Továrna na vodotrysky! Tento vtipný a zároveň poučný vodní stůl nabízí dětem hodiny zábavy, a to jak při hře s kamarády nebo rodiči, tak i při samostatném hraní. Hlavním a nejdůležitějším prvkem celé Továrny jsou trubičky a spojovací součástky, které děti zavedou do světa vědy a techniky. Pomocí nich se malí badatelé mohou její základy naučit zábavnou formou. Vodní pumpy slouží k naplnění hlavní věže vodou. Z té pak voda proudí do trubiček a kohoutků s vodotrysky. Vodu můžete nasměrovat do jakékoliv ze tří trubiček, které jsou zakončeny vodotryskem. Zároveň je můžete různě přeskládat a kombinovat s kohoutky, což dětem poskytne spoustu možností vodních toků, které mohou zkoumat či porovnávat. Pokud u svých pokusů vydrží nějakou chvíli, čeká na ně zábavný objev – při zvyšování hladiny vody se na hlavní části stolu objeví tajemná vylisovaná postavička! Součástí vodního stolu Továrna na vodotrysky jsou také vyměnitelné trubičky a tři doplňky – lodičky, pohárek na vodu a trychtýř. Vodní stůl lze navíc velmi snadno udržovat díky výpusti na dně, která umožňuje rychlý odtok vody.

Vodní stůl Ostrov s vlnami

64a3f2d9ac330blobid0.png

Vodní stůl Ostrov s vlnami se pyšní jedinečnou vychytávkou, která potěší všechny malé námořníky a piráty. Umožňuje totiž vytvářet vlny přímo ve stole pomocí kormidla! Díky vylévání vody z vrcholu vodního stolu mohou zvídaví mořeplavci s nadšením sledovat, jak se Ostrov lebek mění ve vodopád, ve kterém se skrývá truhla se starodávným podkladem. Tento prvek přináší další zábavu a vizuální efekt podporující fantazii a nadšení ze hry. Při hře s vodním stolem se mohou děti snadno převtělit do role neohrožených pirátů, na které čeká setkání s mořskou pannou nebo žralokem. Na ostrově mohou děti objevit také různé další figurky a prvky, jako je narval, pirát na lodi a vědro na vodu. Dětská představivost a vodní stůl vybavený prvky, které celou hru ještě umocní, společně vytvoří pro malé dobrodruhy nezapomenutelný zážitek ze života na moři. Otáčením kormidlem děti rozvlní hladinu vody, která pak připomíná skutečné vlny na moři. Obsáhlé vybavení vodního stolu zajišťuje, že se u něj může vydovádět více dětí zároveň. Je tedy vhodný jak pro dobrodruhy samotáře, tak i pro celé bandy mořeplavců.

Vodní stůl a pískoviště – rozkládací

64a3f2f47aac0obrazek.png

Tento výjimečný stůl na písek a vodu dětem poskytuje možnost prozkoumávat tyto dva materiály zároveň. Tato kombinace dětem nabízí jak hru na vodní přístav či ztroskotání na pustém ostrově, tak i možnost vytvářet zajímavé stavby z písku, které mohou okamžitě zpevnit pomocí vody. Stůl je vybaven dvěma ručními klikami, které umožňují směřovat proudy pro plavbu dvou lodí kolem stolu, do přístavu a ven z něj. Lodičky jsou součástí balení. Stůl obsahuje rozsáhlou písečnou plochu a také vodní plochu s vylisovanou silnicí, mostem a bránou. Když stůl složíte, může posloužit jako stoleček pro další hraní. Stůl dokáže pojmout až 22 kg písku a je vybaven nezbytnými pomůckami pro práci s pískem a sáčkem, ve kterém je možné tyto nástroje uskladnit. Vodní stůl je vhodný pro děti od 2 do 5 let, které se mohou těšit na zážitek jako na pláži u moře.

Vodní stůl a pískoviště - písek a moře

64a3f31fa0dcaobrazek.png

Tento multifunkční stůl slouží jako pískoviště a vodní stůl v jednom! Děti tak mohou na jednom místě budovat hrady z písku a hrát si s vodou! Zážitek jako z dovolené v prostředí vaší zahrady je zaručeně nadchne. Stůl nabízí dvě hrací stanoviště – jedno pro kreativní hru s pískem a druhé pro zábavu s vodou. Součástí vodního stolu a pískoviště je také slunečník, který dětem poskytne příjemný stín a ochrání je před slunečním žárem i v tom největším zápalu hry. Balení disponuje i dalším bohatým příslušenstvím, které nabízí další škálu možností, jak si písčitou a vodní hru užít: děti mohou do svých příběhů zapojit plachetnici, parník, lopatku, sítko, most, věž a vodní kolo. Stůl pojme až 22 kg písku a 7,5 litru vody.

Vodní stůl Fun zone Vodní bitva

64a3f3504907aobrazek.png

S Vodním stolem Fun zone Vodní bitva na děti čeká řada výzev a soutěží, které rozproudí každou oslavu a setkání s kamarády! Zúčastnění se mohou těšit na vodní bitvu, při které hráč usiluje o potopení protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého! Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku, kterou může ke hře využít. Hra s vodním stolem Fun zone nabízí různé výzvy, jako je zaměřování na terče, které se po zásahu roztočí, nebo třeba naplnění celého vodního válce uprostřed stolu. Vodní stůl je skvělou volbou pro rodiče hledající aktivitu, která zabaví více dětí najednou. Pro stříkání vody je nutné připojit k vodnímu stolu hadici.

Vodní stůl Jezírko se zvířátky

64a3f3748dee4obrazek.png

Vodní stůl Jezírko se zvířátky je plný překvapení, která jen čekají na to, až je malí výzkumníci objeví! Pomocí přiložené konvičky mohou děti nalít do stromu vodu a sledovat, jak roste a vykvétá magická květina, což je jen jedno z mnoha kouzelných překvapení. Vodní stůl Jezírko se zvířátky má 4 různá patra a nabízí 5 hracích míst. Do hry se tak může zapojit dětí zároveň a mohou spolu sdílet své objevy a společně si pomáhat se zkoumáním. Stůl nabízí pět hlavních aktivit, kromě kvetoucí květiny je v něm k nalezení také žabí fontánka, točící se želvy, plavací kačenky a rybička. Celkem ve vodním stole najdete 10 různých doplňků a zvířátek, ke kterým si děti mohou vymýšlet různé příběhy či aktivity. Můžete si být jistí, že se malí objevitelé s vodním stolem Jezírko se zvířátky zabaví na celý den.

Little Tikes Vodní bitva

64a3f3afcaf48obrazek.png

Připravte se na nekonečnou zábavu s hračkami Little Tikes Fun Zone! Jednou z nich je Little Tikes Vodní bitva, která funguje podobně jako klasická „přetahovaná s lanem“. Hra je určena pro dva hráče, kteří se postaví proti sobě a snaží se získat převahu. Vítěz této bitvy má navíc možnost postříkat protihráče vodou! Aby bylo možné si tento vzrušující souboj užít, je nutné připojit výrobek k hadici s vodou. Konstrukce je upevněna k zemi pomocí čtyř kolíků, které zajišťují stabilitu. Montáž je snadná a rychlá, takže se vodní nadšenci mohou co nevidět pustit do akce. Hračku můžete používat jak ve vnitřních, tak i venkovních plochách.

Little Tikes basketbal

64a3f3d31891aobrazek.png

Little Tikes Vodní basketbal představuje skvělou volbu jak pro hraní uvnitř, tak venku. Malým sportovcům nabízí momenty smíchu a překvapení, které je udrží v napětí až do samotného konce hry. Připojením basketbalového koše na hadici s vodou do hry přidáte další rozměr zábavy, kdy bude kromě vystřelování kuliček stříkat i vodu! Hráči střídavě otáčejí kolem štěstí, které jim prozradí, zda mají šlápnout na nášlapnou podložku, použít ruční pumpičku nebo otočit kličkou. Vítězem se stává ten, komu se zadaří vystřelit kuličky z horní části hračky a získat stříbrnou kuličku. Jednoduchým zatažením za červenou rukojeť směrem dolů mohou hráči poté zahájit novou hru. Little Tikes Vodní basketbal představuje vtipnou aktivitu plnou interakcí a nečekaných náhod. Součástí balení je 21 kuliček. Připravte se na vzrušující basketbalové utkání plné vody a smíchu!

Little Tikes Vodní věž

64a3f4182e7fablobid0.png

Tato nedobytná pevnost v sobě skrývá nespočet interaktivních prvků, které dětem zajistí hodiny divoké zábavy! Vaše ratolesti si mohou vybrat, zda se budou klouzat po skluzavce, běhat po schodech, stříkat vodu z vodního děla, ovládat kličkami dopravník nebo se nechat polévat vodou z kyblíku umístěného v horní části věže. Pomocí kliky a přepravníku mohou děti vyvézt kuličky nebo vodu a naplnit kyblík v horní části věže. Otočením kliky doprava se aktivuje vodní dělo, otočením doleva se spustí skluzavka, a pokud ji děti otočí nahoru, naplní se kyblík vodou. Připojení k hadici s vodou věži zajistí přísun vody, který přidá zábavě další rozměr. Děti se tak venku na zahradě mohou osvěžit a užít si vodní prvky se vším všudy. Pokud jim legrace s vodní věží přiroste k srdci a budou si chtít hračku používat i v chladnějších obdobích, mohou se s ní pobavit s kuličkami uvnitř místnosti. Věž obsahuje schody, skluzavku a 25 veselých kuliček v různých barvách.

Little Tikes Vodní hrací zóna

64a3f41e604caobrazek.png

Hledáte pro své děti aktivitu, která by jim i v horkých letních dnech umožnila neúnavně skotačit na zahradě? Vodní hrací zóna je báječnou volbou! Stačí připojit hadici s vodou a děti přivítá dvojitý vodopád, který přímo láká ke řádění! Součástí Vodní hrací zóny je 25 plastových míčků, které umístíte na dopravní pás. Míčky se dopraví k hornímu kbelíku, a pak už jen stačí zatáhnout za kabel, který míčky spustí dolů ve formě barevné sprchy! Malé děti si hru s míčky ve vodě v bazénu zaručeně užijí! Vodní hrací zóna zároveň nabízí mnoho možností. Můžete regulovat průtok vody, abyste naplnili rozstřikovací nádobu, nebo aktivovali dvojitý vodopád. Děti mohou vodní či kulový dopravník pohánět samy. Pokud by počasí této aktivitě nepřálo, můžete si hru užít jen s balónky v pohodlí domova. Vodní hrací zóna zkrátka představuje zábavou aktivitu pro vnitřní i venkovní hru. Dopřejte dětem vodní a balonkové dobrodružství, které jim vykouzlí úsměv na tváři!
 
Mighty Blasters Vodní pistole
64a3f46b67b11blobid0.png

Řada Mighty Blasters je navržena speciálně pro děti ve věku od tří do pěti let, kterým nabízí bezpečné a snadno použitelné hračky rozvíjející jejich představivost. Mighty Blasters Vodní pistole obsahuje Spray Blaster a tři barevné power pody. Při stlačení napájecích modulů stříká vodu. Jeden z barevných nábojů je navíc „slepý“, což přidává do hry další dobrodružství a překvapení. Spray Blaster se ovládá pomocí jednoduchého stisknutí spouště. Díky snadnému nakládání zepředu se zvládne každé dítě stát neohroženým vodním banditou! Hračka podporuje imaginativní hraní rolí, které malým dobrodruhům umožňuje vytvářet vlastní příběhy, a mohou se tak namísto v bazénu snadno ocitnout ve svém vlastním světě plném fantazie a napínavých dobrodružství! Se Spray Blasterem bude každý letní den plný osvěžující zábavy!
64a3f1eef0ad2obrazek.png

Reklama