Jsou tady prázdniny a s nimi cestování. S cestováním stravování ze zásob v prohřátém autě, ve stáncích, kempech a restauracích, ochutnávání exotických dobrůtek, pití z ne vždy ověřených zdrojů pitné vody a nebo i nervozita způsobená cestovní horečkou. Toto všechno může být příčinou, že zážitky z našich cest se z příjemných promění na průjemné a náš trávicí trakt postihne „pohroma“.

Co dělat, když taková potíž nastane? Vyhledat lékaře a vyprávět mu o svých potížích, vozit zásobu hořké čokolády, suchých rohlíků a černého uhlí a modlit se, aby zabralo co nejdříve a my ztratili co nejméně drahocenných dovolenkových dnů. Anebo jednoduše - mít s sebou Imodium PLUS. Tento přípravek dobu potíží významně zkracuje. Zlepšení pocítíme bezprostředně po požití. Téměř u poloviny pacientů odezní všechny příznaky do čtyř hodin, u většiny ostatních do druhého dne. Pokud se tak nestane, stejně je už to záležitost pro lékaře.

Jak Imodium PLUS funguje? Upravuje zrychlené peristaltické (trávicí) pohyby střev. Snižuje vylučování tělních tekutin do střeva. Zvyšuje napětí análního svěrače. S tím vším potřebuje trávicí trakt pomoci, když dojde k výše zmíněným obtížím.

Imodium PLUS je volně prodejný lék, doporučená cena je 80,-Kč a měl by být nedílnou součástí naší cestovní lékárničky – ale jako u každého léku je nutné si před požitím pozorně přečíst příbalovou informaci.

Více informací o tomto přípravku najdete na www.prujemplus.cz

Reklama