Prozradíme vám, jak rychle a levně docílit perfektního výsledku.

tapeta.jpg

Kreativní poličky

Toužíte po něčem velmi originálním? V posledních letech jsou v kurzu různě tvarované poličky. Mohou nabývat rozličných tvarů i barev a jejich velkou výhodou je variabilita - kdykoliv můžete změnit uspořádání dekorací v nich vystavených, případně je vyměnit za něco úplně jiného. Zda poličkám ponecháte přirozený dřevěný look, nebo je naopak opatříte stylovým dekorem, je otázkou vaše ho vkusu.

Fotky všude, kam se podíváš

Fotíte o sto šest, ale všechny snímky máte uložené pouze na disku? V tom případě spojte příjemné s užitečným a nechte si vytisknout ty nejpovedenější momentky z dovolených, oslav či jiných příležitostí. Není příhodnější místo než prázdná zeď - na ní se budou fotografie vašich blízkých vyjímat nejlépe. Samozřejmě je můžete opatřit slušivými rámečky.

Moderní fototapeta jako dominanta

Nemáte ráda nudu a stereotyp? Pokud vás omrzely běžné nástěnné dekorace, vsaďte na moderní fototapety na zeď. Garantujeme vám, že podobného efektu žádnou jinou dekorací nedosáhnete. Aplikace fototapet je snadná a rychlá, výběr motivů obrovský a ceny přijatelné. Pohlédnout si po nich můžete na PerfektniTapety.cz.

Na zeď patří i květináče

Květináče vždy lemovaly okenní parapety, ale vy je můžete umístit i na stěny. Chopte se zavařovacích sklenic či jiných nádob, připevněte je ke kusu dřeva a ten pověste na zeď. Případně použijte nějaký speciální úchyt. Výsledek předčí veškerá očekávání!