Dnes zeje redakční mail prázdnotou, tak vám přidávám jeden e-mail ke včerejšímu tématu dne, který dorazil až po uzávěrce.

V mých letech jsem viděla už hodně  módních trendů plavek. Manželovi jsem je vždy kupovala já.  Je to taková klasika.  Něco jako slipy.

Můj tatínek nosil takové ty trenkové měl chlapec asi 130 kg, tak to víte, nic jiného ani nešlo. Jak vypadaly Adamky samozřejmě vím. Ty dnešní jsou podstatně hezčí. Oni i ti mladí kluci jsou snad hezčí, než za našich let. Bohužel kolikrát by raději neměli mluvit.

Mladým zdůrazňují mladým sluší snad vše. To ať se jedná mladé muže nebo dámy. Měl by si každý nosit to co mu vyhovuje.

Horší je, když si nějaký blbeček strčí do plavek prázdnou lahev od Ironu. Což už jsem také viděla.  Tak jsem šla okolo řekla jsem, joooooooo Iron jsem nekoupila. Nemám ani proti tomu, když nemají žádné plavky. Tam je problém v tom, že krásná holka nebo kluk si neodloží a ti co by neměli tak ano.

Já dodnes vzpomínám jak jsme se s manželem dohadovali na nuda pláži, zda se jedná o postavu muže nebo ženy. Prsa to mělo jako žena a ten základní rozlišovací bod byl přikryt dlouhou kůží. Vzdali jsme to.  Takže mládí vpřed a my už se budeme jen dívat. 

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Mládí vpřed, souhlasím! Děkuji vám za hezký, úsměvný e-mail. Dnes je takový zvláštní den. Odboráři se moc nepředvedli a lidé si z dnešního krásného dne udělali pohodu. Na cestách je spousta usměvavých cyklistů, co na kole neseděli drahně let. Chodci jsou také usměvaví. I přeplněné tramvaje jsou nebývale klidné.

A za chvíli bude oběd. Co si dáme? Já již mám hlad…

No kdyby jste přece jen měly trochu chutě napsat, tak máte možnost…

  • Co si o stávce myslíte vy?
  • Stávkovala jste někdy?
  • Souhlasíte se stávkou, nebo ne? Proč?
  • Stávka vás nezajímá? Pobavte nás tím, co baví vás…
  • Udělejme si krásný oddychový den.

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním sladkostmi dle vašeho výběru. Tak vzhůru do psaní, focení a posílání…