Ať už zastáváte jakýkoliv názor, jistě se všichni shodneme na jednom – důležité je jíst zdravě, kvalitně, a především si pochutnat. Souhlasíte? Pokud ano, pak si jistě zamilujete fantastické tuňákové omáčky na těstoviny Tonno per Pasta – lahodnou novinku od Rio Mare, díky níž doslova za pár minut vykouzlíte parádní dobroty s nádechem Itálie.

rio.jpg

Doporučená cena, 119 Kč, balení 160 g je určeno na 2 porce 80 g nevařených těstovin

Rio Mare TONNO PER PASTA – originální řada dokonale ochucených omáček s tuňákem té nejvyšší kvality, v extra panenském olivovém oleji, vhodných na všechny druhy těstovin. Na výběr jsou 3 varianty:

  • Arrabiata – s cherry rajčaty a chilli papričkou, pro milovníky jemně pikantní kuchyně
  • Puttanesca – tradiční receptura s rajčaty, černými olivami a kapary
  • Garlic and chilli pepper – ostřejší alternativa pro gurmány, s česnekem a chilli papričkou

Jak servírovat? Jednodušší a rychlejší už to snad ani nemůže být!  

  1. Uvařte těstoviny dle chuti a nálady.
  2. Smíchejte s vybranou variantou Rio Mare Tonno per Pasta.
  3. Dozdobte čerstvou bazalkou, máte-li po ruce a servírujte.

Pokud máte chvilku navíc a k dispozici pár čerstvých ingrediencí, pak se samozřejmě vaší fantazii meze nekladou – nezapomínejme, že vaření je především zábava. Nadrobno pokrájená rajčátka, lisovaný česnek, trocha grilované zeleninky nebo nastrouhaný parmezán dodají jídlu punc dokonalosti a vykouzlí pokaždé maličko jiný recept. Dobrou chuť!

Tyto omáčky se dají zakoupit v každém větším prodejním řetězci od Alberta po Globus či Metro nebo v e-shopech jako například rohlik.cz a itesco.

„Rio Mare – skvělá ryba, skvělá chuť“

Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte www.riomare.cz nebo se staňte našimi fanoušky na www.facebook.com/RioMareCesko

649c109d4551dobrazek.png

Reklama