Že lze potřebnou informaci sdělit i zajímavým a zábavným způsobem dokázala v minulých dnech značka Gambrinus Ochucený. Netradičním videoklipem „Sou freš“ upozornila na své míchané nápoje z piva, které neobsahují konzervanty ani umělá sladidla a na trhu jsou k dostání již ve třech příchutích -  Limetka & Bezinka, Řízný citrón a nově také Šťavnatý grep. Námětem klipu je Mocný ovocný gang hájící právo na poctivé ovocné osvěžení. Roli hereček si zde vyzkoušely také plážové volejbalistky Kiki a Maki.

Gambrinus

„Snažíme se lidi bavit a zároveň jim kreativní formou nabídnout informace o kvalitě našich produktů. Šlo nám o to, aby byl klip svěží po všech stránkách. Obsahem i provedením,“ vysvětluje záměr videoklipu Sou freš Miroslav Peichl, marketingový manažer značky Gambrinus.

Mocný ovocný gang v příběhu Sou freš

Značka Gambrinus Ochucený, která stojí za vytvořením nového videoklipu, zůstává věrná svému hravému a svěžímu stylu, pomocí něhož oslovuje dospělé příznivce míchaných nápojů z piva. Zásadní roli mají postavy reprezentující její jednotlivé příchutě. Formace Mocný ovocný gang ve složení Bazz Inka, Limental, Il Greppo a jejich šéf Don Citrón společně s Kiki a Maki v něm hájí pravé ovocné osvěžení. Za hudebního doprovodu populární rapperské dvojice Indy a RAE tak ostří hoši hájí pravou chuť ovocné šťávy a nedovolí konzervantům, ani umělým barvivům, aby ovládly ulice.

Gambrinus Ochucený nezůstal pouze u videoklipu. Příznivci značky mohou zhlédnout i bonusová videa z natáčení. K nalezení jsou na www.soufres.cz a pokud s touto značkou sympatizujete, není nic jednodušší, než se stát fanouškem na Facebookové stránce Gambrinus Ochucený a dozvědět se o plánovaných letních akcí jako první. Tím Vám neunikne ani jedna příležitost, při níž si můžete vychutnat kteroukoli z nabízených variant míchaných nápojů z piva Gambrinus.

Oblíbenost míchaných nápojů z piva rok od roku stoupá

Netradiční propojení dvou charakterově rozdílných ingrediencí (pivo Gambrinus a ovocné šťávy) dalo vzniknout hlavním přednostem míchaných nápojů z piva. Mezi ně patří především osvěžující lehká ovocná chuť, nízký obsah alkoholu a pivní říz. K dokonalosti přispívá správně vychlazená půllitrová plechovka nebo 1,5PET láhev, která je na trhu k dostání od června 2013.

Právě díky svým vlastnostem jsou míchané nápoje z piva vysoce oblíbené mezi širokou veřejností převážně v letních měsících. Skvěle se totiž hodí k letnímu grilování, posezení s přáteli či třeba jako osvěžení po sportu. V dnešní době díky své oblíbenosti, charakteristice a všeobecné známosti tvoří samostatnou kategorii pivního trhu.

Chcete ochutnat Gambrinus Ochucený? Zapojte se do naší soutěže o balíčky s pivem Gambrinus Ochucený – klikněte ZDE.

Reklama