V holešovické Chefparade www.chefparade.cz/ právě probíhá velké vaření a testování, které jsme uspořádali pro vás, naše čtenářky. Z celé akce pro vás připravujeme reportáž, na kterou se můžete brzy těšit. V tuto chvíli posíláme alespoň prvních pár fotek.

Vaření Elly a Klára

vaření

Hera

zena

Na akci se budou testovat tyto produkty:

Kvalitní pánev patří do každé kuchyně

Tefal pánve - typ EXPERTISE – klasickou pánev vel. 28 cm – excelentní kvalita pro skutečné experty! Dále vyzkoušíme wok pánev a grilovací pánev. Každá z účastnic párty si bude moci osobně vyzkoušet, jak perfektně se s nimi pracuje.

Pánev Expertise

Jaké jsou benefity Tefal pánve EXPERTISE?

  • Nový nepřilnavý vnitřní povrch Titanium Excellence, extra odolný šestivrstvý nepřilnavý povrch s tvrdou minerální bází, vytvrzený patentovaným procesem fúze a dvěma vrstvami obohacenými titanem.
  • Nový indikátor teploty Thermo Spot.
  • Výjimečně silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla, odolnost proti deformacím a rovnoměrné vaření.
  • Možnost použití kovového kuchyňského náčiní.
  • Vnější povrch: černý, nepřilnavý.
  • Nová, robustní ergonomická rukojeť s lesklou chromovanou částí.
  • Použitelný zdroj ohřevu: Plyn, elektřina, sklokeramika, indukce.
  • Maximální teplota pro použití v troubě do 175°C

Aby bylo testování co nejlepší, na místě si díky těmto pánvím připravíme 3 pokrmy, na které připraví recepty naše redaktorka Vaření a Bohyně kuchyně Elly. Připravíme a sníme medailonky marinované panenky, grilovanou zeleninu, pikantní čínské nudle a skvělou bramborovou tortilu – psali jsme o tomto receptu zde zena-in.cz/clanek/bramborova-tortilla. Na toto vaření jsme si vyhradili minimálně hodinu a půl, aby si všichni mohli vyzkoušet skvělé nové pánve. Budeme se těšit na vaše recenze!

Pečení cupcakes!

cupcakes

Abychom měli k pokrmům také dezert, Elly pro účastnice akce připraví několik receptů a naučíme se péct cupcakes. Recepty právě upřesňujeme, ale máte se na co těšit! Partnerem pečení je Hera máslová a stránky www.pecenijeradost.cz. Těšte se tedy na pečení sladkých dezertů!  Pokud jste se nechali unést kouzlem cupcakes, tak s námi se je naučíte připravit tak, aby byly krásně nadýchané s lahodným krémem. Pečení nám zabere další hodinku a půl, takže, jak vidíte, nudit se rozhodně nebudeme.

Kdo umyje nádobí?

Somat ZlatoMáme pro vás další tip – se zašpiněným nádobím nám pomůže pomocník jakým je nový Pur GOLD Care, každá s účastnic akce si jej spolu s tabletami do myčky Somat GOLD Micro Active odnese jako dárek pro testování doma. Otestujeme tablety do myčky Somat GOLD Micro Active a přípravek pro mytí nádobí v ruce nový Pur GOLD Care s kokosovým mlékem i na naší akci – počítáme s úklidem, jistě budeme muset mít po ruce neustále čisté talíře a příbory, přece jen nás bude v kuchyni skoro dvacet a to už je pěkná hora nádobí…

 

Reklama