Začíná svůj příspěvek naše čtenářka s nickem Lissey. Ale drží se pravidla, že méně je někdy více, takže to nepřehání, abych nevypadala jako Ozzy Osborne v jeho nejlepších letech

Říká se, že oko je do duše okno a tomu bych věřila. Sama u lidí, se kterými mluvím, se kterými se seznamuji, koukám na to, jaké oči mají a proto se i já ty své snažím mít zvýrazněné, upravené, přiměřeně nalíčené.

Vlastním také rtěnku, make up a další holčičí potřeby, ale na očích si prostě zakládám. Mám tmavé, výrazné oči, takže není třeba tlustých černých linek a extravagantních stínů pro jejich zvýraznění, ale ráda si občas pořídím pár prima kousků pro „oči krásnější“.

Používám černou, měkkou tužku na oči, stíny podle nálady a oblečení, ale nejraději v hnědých teplých odstínech někdy s metalickými částečkami a všechno to korunuji řasenkou. Černou, zahušťující, prodlužující. Pracuji v kanceláři, žádné náročné prostředí, tak mi nalíčení vydrží celý den a večer si dávám záležet, abych si oči pořádně odlíčila a oční okolí ošetřila.

Držím se pravidla, že méně je někdy více, takže to nepřeháním, abych nebyla jako Ozzy Osborne ve svých nejlepších letech anebo jako má dcera, která občas vypadala jako mýval, ale už jí to naštěstí také přechází, ale ty první pubertální líčící experimenty byly občas dost děsivé. Už mám vyzkoušeno, po kterých přípravcích mě pálí oči, které mi vyhovují, které naopak vadí a ráda každý den obětuji těch pár minut na to abych koukala na svět kolem sebe pěknýma očima.

Lissey

Milá Lissey, s tím Ozzym jste mě fakt pobavila. Moc trefné přirovnání

Text nebyl redakčně upraven

Jak a čím si líčíte oči vy, milé ženy-in?

  • Vystačíte si pouze s kajalovou tužkou?
  • Nedáte dopustit na řasenku? Jakou používáte? Prodlužující, zhušťující, natáčecí?
  • Umíte si nalíčit linky? Čím si je malujete? Nosíte je denně, nebo je k výjimečným příležitostem?
  • Už jste si někdy nelepila umělé řasy? Nechala si je „nastavit“ nebo obarvit u kosmetičky?
  • Jak jste byla spokojená?
  • Máte nějakou vtipnou příhodu s malováním očí?
  • Vzpomenete si, kdy jste si svá kukadla poprvé zkrášlila?

Napište mi. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A co můžete získat za svůj příspěvek?

a

Balíček obsahuje dekorativní kosmetiku na oči od Avonu a jako bonus malý tester nové vůně Ungaro

Reklama