Dobrý den Tina5, to máte doma veselo. Vytváříte svým dětem krásné účesy, to budou mít na co jednou vzpomínat! Krásný den!


 

Milá redakce, přeji pěkné(zatím ještě mrazivé) ráno, ale sluníčko už se vyhouplo nad kopec a rýsuje se krásný den.

Právě jsem dočesala tři hlavy svoji nepočítaje, za chvilku mě čeká ještě jedna. A sečteno podtrženo, bude celkem pět copů a jeden drdol. Nebojte se, nebudu vás nutit k vysoké matematice, to jen tři dcerky odešly do vzdělávacích zařízení směr školy a ta nejmladší princezna ještě chrní.

Vlasy máme dlouhé všechny, holky pod zadek, já do půl zad. Holkám zaplétám copy, vzhledem k úspoře času ráno, když snídají, aby cop vypadal, chvilku to trvá, dělám zaplétané odvrchu, začnu na levé straně nad čelem a kočím pod pravým uchem. Říkáme jim šišák a holky je milují.

Kdysi jsem podobný viděla  na nějaké slečně, moc se mi líbil, zkusila jsem si ho a od té doby holky jiný cop nechtějí. Jen té nejmladší pletu dva cůpky, s jedním copem už je moc velká, tak volím raději klasiku tu
dětskou roztomilou. Kadeřnici bychom uživili, ale holky mají krásné vlasy, o barvení nemůže být ani řeč, konečky jim zastříhávám sama.

Já nosím většinou drdol, když se mi moc chce, upletu si cop. Od mala jsem měla dlouhé vlasy, jednou jsem si vyzkoušela ježka, bylo to šílené období. Barva mých vlasů je špinavý blond, hodně špinavý. V dětství jsem
slýchávala, že mám vlasy jak pochcanou slámu(dámy prominou), mrzelo mě to. Začala jsem si vlasy odbarovat, ale byla jsem jak vyblité zelí, takjsem se svorně vrátila ke své přírodní barvě a ono to má i své výhody. Nemusím každé tři týdny ke kadeřníkovi a v této barvě se skryjí šediny, které se už sem tam objevují. Vlasy mi krátí manžel.

Jednou jsem ho poprosila, ať mi zas tak 5 až 10 cm ustřihne. Tak mi chytil svoji velikánskou tlapou vlasy 20 cm nad konečky a místo aby střihl POD rukou, začal šmikat NAD rukou. Uf, přežila jsem já i mé vlasy, do gumičky
stáhnout šly a protože mi rostou velice rychle, za chvíli jsem byla na délce která je mi příjemná a na kterou jsem zvyklá.

U kadeřnice jsem byla párkrát. Narazila jsem na dobré i ty, které to moc neuměly. Ale zatím tu svoji nehledám, mám ji doma v podobě svého muže, ikdyž už si ho hlídám a než azčne šmikat, zkontroluji několikrát kolik je ke konečkům a kam chce dát nůžky.

To můj muž řešit nemusí. Když se jeho délka vlasů opovážlivě začne přibližovat k velikosti 1 cm, začne si stěžovat, že mu padá ofina do očí(i přes jeho velikááánské náměstíčko) a vezme si mašinku a objede si celou hlavu kolem dokola a má zas na 14 dní klid. Žádné barvení, žádné kadeřnictví nepotřebuje. Nemají se ti naši mužští lépe?

Ale neměnila bych. Když byla dcerka malá, měla blond vlásky a lokýnky jako princezna. U syna bych lokýnky asi nepěstovala.. Každý máme své.

Krásný den s krásným účesem nebo i s tím praktickým.

Tina5

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

Reklama