Nový hollywoodský svůdník Colin Farrell bude brzy místo večírků a obletování krásných dívek tlačit kočárek a míchat přesnídávky. Šestadvacetiletý herec se totiž asi za půl roku stane otcem. "Je to skvělá zpráva! Neuvěřitelně se těším," potvrdil v ranním televizním pořadu televize ITV1. V něm šťastnou novinku oznámil světu vůbec poprvé. "Ano, je to pravda. Brzy se stanu otcem. Jste první člověk, kterému to říkám," řekl Farrell moderátorovi relace, Paulu Rossovi. "Moje rodina to ještě neví, jedině, jestli se teď dívá. Je to tak výborná zpráva. Zatraceně se na to dítě těším," nešetřil Colin nadšením.
Hvězdě filmů Minority Report a Test se první dítě narodí asi za šest měsíců. Porodit by ho měla nejmenovaná americká modelka. Ještě nedávno si Farrell užíval s Britney Spears a mluvilo se také o románku s Demi Moore nebo Naomi Campbell. Do společnosti celebrit se Farrell dostal díky filmu Minority Report, kde hrál po boku Toma Cruise. Večírky, mejdany a především přízeň krásných žen se mu zalíbily. Vypadalo to, jakoby tenhle nezávislý playboy nedokázal vydržet s nějakou ženou déle, než týden. Nedávno dokonce vykřikoval jak má rád a často provozuje sex na jednu noc. Teď však zcela obrací.
"Je to skvělá příležitost, jak si zlepšit svoji reputaci. V minulých měsících jsem se nechoval zrovna jako slušný kluk. Teď se ale budu starat o dítě a všem ukážu, že nejsem tak špatný," dušuje se Farrel. Všechno však může být úplně jinak. Zpráva o Farrellově otcovství se totiž objevuje "úplně náhodou" zrovna v době, kdy do světových kin míří jeho poslední snímek Test, kde hraje s Alem Pacinem.
Reklama