Přátelství jako závislost a divadlo jako radost, tak to vidí čtenářka Kobližka. Píše i o jiných svých závislostech. Můžete si to přečíst.

Pěkný pohled na různé věci má čtenářka Kobližka. I Vám děkuju za milý příspěvek.


Dobrý den,

závislostí může být mnoho, ty devastující ani nechci připomínat, ale jsou i jiné, některé docela příjemné. Kávu mám moc ráda, ale jak už se zmínila sama redaktorka, jakmile mi není dobře, nemám na ní vůbec chuť. Pro mě dokonalý „lakmusový papírek“ mého zdravotního stavu. Dřív jsem bývala hodně závislá na knížkách, co bylo doma, i pro můj dětský věk nevhodné, jsem přečetla, tenkrát mi to nevadilo, ale později jsem začala chodit do knihovny a vybírat si. Jak šel čas, začala jsem být závislá na svém vyvoleném, ale v tom dobrém slova smyslu... jenže tak už to bývá, když se člověk zamiluje. Závislosti, které se asi nenabažím, je přátelství. Bez něj by to v mém životě nešlo. Mám pár přátel, na kterých mi moc záleží a kdyby zavolali třeba o půlnoci, jsem vždycky ochotná jim pomoci, vyslechnout je.....

Ale přišla před pár lety další závislost, ačkoliv jsem se jí vždycky vysmívala... jistě - tušíte, že je to počítač! Chápu, je to žrout času, ale to je vlastně všechno, co máme rádi a čemu se věnujeme. Nesleduju přívaly seriálů (čímž šetřím čas), ale moc ráda chodím do divadla. Což teda, pravda, není závislost, ale radost.

Jinak, doufám, jsem naprosto „normální“, závislosti typu alkohol, cigarety, herní automaty, drogy, to mi nic neříká.

Přeju všem příjemný den a hezky si ho užijte.

Kobližka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama