cl.jpg
Foto: Profimedia

Oblíbený sitcom se vysílal mezi lety 1994 až 2004 a měl celkem deset sérií. Podívejte se, jak jednotliví herci vypadali na začátku natáčení a jak vypadají nyní po sedmadvaceti letech od první klapky.

Jennifer Aniston
Dvaapadesátiletá herečka stárne s grácií. Nepropadla přehnaným estetickým úpravám a na rozdíl některých svých hollywoodských kolegyň si pořád udržuje přirozenou mimiku. Mladistvý vzhled má i díky štíhlé postavě, kterou si udržuje pěstuje téměř každodenním sportem. Věnuje se józe, spinningu nebo HIT tréninkům. Ke snídani preferuje ovocná a zeleninová smoothie, a když si chce trochu zahřešit, nepohrdne špagetami carbonara.

rachel.jpg
Foto: Profimedia

Courteney Cox
V případě představitelky pořádkumilovné Monicy je to trochu jinak. Šestapadesátiletá Courteney Cox v minulosti propadla estetickým zákrokům. Ty jí ale neomladily a spíše jí uškodily. Později se svěřila, že toho lituje a je ráda, že většina procedur neměla trvalý účinek. Teď už prý preferuje přirozené stárnutí.

monika.jpg
Foto: Profimedia

Lisa Kudrow
Přirozenému stárnutí je nakloněná i představitelka potrhlé Phoebe sedmapadesátiletá Lisa Kudrow. Věděli jste, že získala bakalářský titul z biologie a měla v plánu se stát lékařkou po vzoru svého otce? Životy sice nezachraňovala, ale svými vtípky v seriálu mnoha lidem zlepšila den.

phoebe.jpg
Foto: Profimedia

David Schwimmer
Kromě herectví se David Schwimmer (54) pustil také do režisérské činnosti a divadelní tvorby. Rozhodně se na něj ale nezapomnělo. V roce 2016 byl kupříkladu nominován na cenu Emmy za vedlejší roli v American Crime Story. Zub času k němu byl vcelku shovívavý.

ross.jpg
Foto: Profimedia, Shutterstock

Matt LeBlanc
Jako Joyemu stačilo Mattu LeBlancovi (53) dobré jídlo a společnost krásné slečny. Minimálně zálibu v dobrém jídle má i ve skutečném životě. Od natáčení se přeci jen zakulatil. Po Přátelích se objevil například ve vlastním seriálu Joye a také moderoval motoristický pořad Top Gear. Prošedivělé vlasy a strniště mu sluší.

joye.jpg
Foto: Profimedia, Shutterstock

Matthew Perry
V seriálu si Matthew Perry zahrál vtipálka Chandlera, ale v osobním životě mu mnohdy zase tak do smíchu nebylo. Dlouhá léta byl závislý na drogách a alkoholu, a to se neblaze podepsalo na jeho vzhledu.

chandler.jpg
Foto: Profimedia