profimedia-0547634231.jpg
Foto: Profimedia

O tom, že se chystá speciální pokračování kultovního sitcomu, se mluví už nějakou dobu a 27. května se konečně objeví na HBO Max v USA (bohužel zatím není známo, kdy a zda se bude vysílat ve zbytku světa). Ti, kdo budou chtít, ho však určitě v hlubinách internetu objeví. V první ukázce, která byla zveřejněna 13. května, jsme se mohli podívat na to, co nás čeká. V krátkém klipu jsou herci zobrazeni, jak odcházejí zády ke kameře a na obrazovce je napsáno „The One Where They Get Back Together“.

V pokračování se objeví celá řada hostujících hvězd, mezi nimi je David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

HBO Max získal práva na streamování celé původní série Přátel, která v listopadu 2019 opustila předchozí streamovací platformu Netflix. Setkání Přátel bude hned zkraje velkou událostí, kterou si nová streamovací služba HBO, jež vstupuje na stále přeplněnější a konkurenčnější trh, nemohla nechat ujít.

Reklama