Čtenářka Maal poslala hned tři historky a dokonce jedno video. Při čtení té seznamovací historky jsem si vzpomněl, že se svou první holkou jsem se dávali dohromady asi dva dny a jeden za zážitků byl také čokoládový: Seděli jsme na trávě pod zpívající fontánou, já hrál na kytaru a ona jedla oříškovou Milku. Prsty měla celé upatlané, tak jsem jí je začal olizovat a bylo rozhodnuto - chodili jsme spolu 4 roky.

Máte také nějakou seznamovací čokoládovou historku?


Dobrý den,

čokoládu přímo miluji. Můžu se utlouct úplně po všech čokoládách. A to bych mohla taky čokoládu nenávidět. Proč?

No, v mládí se mi stal takový „menší" trapas s čokoládou.

TRAPAS S ČOKOLÁDOU 1
Byla jsem ještě dítko školou povinné. Jednou mi dali velmi „hodní" spolužáci na židli čokoládu-OTEVŘENOU! Já jsem si toho prostě nevšimla a sedla jsem si do toho. Když mě potom zavolal učitel k tabuli, tak se začali všichni smát, protože jsem měla „čokoládové" celé kalhoty. No jo, jak já to tenkrát probrečela... ale ani to mi nezabránilo milovat čokoládu. Je to láska na celý život. :-)

ŽIVOTNÍ ČOKOLÁDOVÉ SEZNÁMENÍ
Víte, jak jsem se seznámila s mým manželem? Jak jinak než s ČOKOLÁDOU. Postával ve městě s čokoládou v hrníčku a já do něj omylem vrazila. Vyklopila jsem ji na nás oba a moc se omlouvala. Byl mi už ze začátku moooc sympatický. On mi řekl, že to nevadí - ale jen když s ním někam zajdu a zazubil se. Neměla jsem zrovna nic na práci a popravdě, se mu nedalo odolat. Šli jsme do kavárny, jak jinak než na ČOKOLÁDU. Povídali jsme si a jeden druhému jsme si padli do oka. Na rozloučenou mi dal zase ČOKOLÁDU- „bombíku" Milka (ta byla úúúúžasná:-)). Začali jsme se stýkat a asi po 2 letech známosti jsme se vzali a jsme spolu doteď. Manžel i já hrozně milujeme čokoládu, přirostla k nám v srdci. A jednou za čas si té čokolády taky pořádně dopřejeme. :-)

ČOKOLÁDOVÝ TRAPAS 2
Tento trapas se nestal přímo s čokoládou, nýbrž s ČOKOLÁDOVÝM kondomem. Chystali jsme se s manželem (v té době to ještě manžel nebyl) na naše „poprvé". Byli jsme oba patřičně ztrémovaní. Manžel si právě nasazoval ČOKOLÁDOVÝ kondom, ale nějak mu to nešlo (asi si to nenacvičoval-nezbedník), prostě to natáhnout nešlo a nešlo. A potom (nevím, jak se mu to povedlo) ho prasknul nebo spíše roztrhl. Jo, to jsme se smáli oba. Rychle vyhledal další, ale už nebyl čokoládový - to byla škoda! A užívali jsme si... ale lepší by to asi bylo s tím ČOKOLÁDOVÝM. :-)

Ale i veškeré trapasy a příhody mi nezabrání k milování čokoládky.

Děti taky milují čokoládu - po kom to asi tak mají??? :-)

A na závěr Vám posílám video,podle mě NEJlepší reklama v televizi na čokoládu! Tato čokoládka mi také chutná :-) Miluju bublinky! :-)

Zdraví,
Maal

Téma dne: Čokoláda!

Čekám na...

  • Vaše čokoládové recepty (nejen recepty na čokoládu, ale i zákusky, krémy, ovoce s čokoládou, různé zvrhlé kombinace třeba se sýry...).
  • Vaše zážitky s čokoládou (humorné, mlsavé, erotické, trpké).

Na obojí se těším v redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz
Heslo: COKOLADA

Reklama