„A tati, bude mít ty zahnutý zuby nahoru?“ Kdo by neznal vánoční reklamu s holčičkou a prasátkem. Na příběh, který se stal doslova symbolem přicházejících Vánoc, navazují každoročně dotáčené závěry, ve kterých se představují vánoční limitované edice Kofoly. Ty fungují jako zpestření tradiční nabídky. Ani letos tomu nebude jinak –? prasátko v originálním papírovém světě představí limitovanou edici dvoulitrové Kofoly s příchutí lineckého cukroví.

Legendarni-vanocni-reklama-na-Kofolu-Sandra.jpg
 
Celá vánoční kampaň se letos točí kolem pečení. „Vycházíme vstříc chutím našich zákazníků a reagujeme na aktuální trendy na trhu, kdy se jednoduché příchutě (skořice, kokos nebo med) zaměňují za komplexní příchutě hotových jídel nebo sladkostí, jako je skořicová rolka či perníček. Rozhodli jsme se pro originální limitovanou edici s příchutí vánočního cukroví. Z chuťových testů nám nejlépe vyšla varianta lineckého cukroví a vanilkového rohlíčku,“ vysvětluje Lubica Mieresová, marketingová manažerka značky Kofola.
 
Příchuť Vanilkový rohlíček lze považovat za částečný návrat úspěšné vanilkové Kofoly, která byla na trhu naposledy v roce 2017. „Na Facebooku existuje skupina fanoušků, kteří po návratu vanilkové Kofoly dlouho volají. Není sice nijak veliká, ale my svým zákazníkům nasloucháme a když je to jen trochu možné, rádi jim vycházíme vstříc. A tento rok jim vanilkovou Kofolu tímto způsobem částečně vrátíme,“ říká Lubica Mieresová

obrazek.png 
 
Kampaň svou hlavní myšlenkou odkazuje na tradiční, autentické a československé Vánoce. „Našim zákazníkům jsme chtěli přinést kampaň, která bude odrážet tradici a esenci Vánoc. Pečení je v Česku a na Slovensku silně spojeno s adventním časem, a právě proto jsme se rozhodli příchuť vánočního cukroví propojit i se značkou Kofola,“ doplňuje Lubica Mieresová

Za letošní kampaní „Už se pečou Vánoce“ stojí agentura Kaspen. Tradiční vánoční reklama, na kterou jsou diváci zvyklí, díky ní dostala nový konec. Prasátko nově pobíhá v originálním papírovém světě, který byl pro účely spotu vytvořený z reálného pečícího papíru a společně s nafocenými etiketami rozanimovaný do krátkého příběhu. Pohádkový svět vznikl ve spolupráci s českým designérem a ilustrátorem Jiřím Jarošem. Televizní kampaň začala 21. listopadu a poběží až do Vánoc. Doplňuje ji on-line komunikace na sociálních sítích, která bude rozvíjet motiv lásky k pečení. 
 
Kofola Original a limitované edice ve vánočním přebalu jsou dostupné na pultech obchodů již nyní. Limitky se prodávají ve dvoulitrových lahvích, Kofola s příchutí lineckého cukroví je k dostání na celém trhu, Vanilkový rohlíček pouze v prodejnách Albert. 

kofola-logo.png
 

Reklama