O tom, jak jí babička chybí celý život, nám napsala čtenářka bekynka. Život se s někým opravdu nemazlí... A babičky třeba taky ne.

To je smutné, milá bekynko, ale bohužel se nedá dělat vůbec nic. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím vás,

můj příspěvek asi nepobaví, bohužel babička mi chybí celý život, obě zemřely než jsem se narodila, jedná dokonce týden před tím. Chybí mi moc... dobrá rada, zázemí, jít si pro pomazlení a trochu rozmazlování - nevím co to je... Život mi ale přidává do cesty vždy nějakou „bytnou“ na podnájmu nebo jinou starou paní, která mi v tu danou chvíli sdělí to, co by měla říct moje babička... Často se o mě v době nemoci i bytná starala.... Pro svou rodinu byla prostě „babča“ a pro mně taky... Náhody nejsou, cítím, že je nutné poslouchat znamení a brát co život dává... Nikdy jsem třeba nepekla s mamkou cukroví, je totiž „moderní“ a když už tak koupí něco v Hypermarketu, bez vůně a chuti. Je tak moderní, že v dětství mi dala na zájezd do divadla s sebou zdravou tvarůžkovou pomazánku na chlebu :))) všichni si všimli :)))

Ale je fakt, že mým vánocům něco nebo někdo chybí, prarodiče hodně.

Hezký advent přeji

bekynka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak vám pomáhá babička?

  • Bydlí babička s vámi nebo nedaleko vás?
  • A pomáhá vám?
  • Pokud ano, s čím nejvíc?
  • Obešli byste se bez ní?
  • Nebo vám víc pomáhá děda?

babiProsím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás získá úžasnou knížku Babičko, vyprávěj, kam se dají vpisovat babiččiny vzpomínky.

A ještě tu mám speciální dárek pro druhou z vás - dvě vstupenky v hodnotě 249 Kč na příjemný večer: Vánoční posezení s Halinou Pawlovskou, které se koná 8. prosince v 18 hodin v kině Lucerna (vstupenky budou k vyzvednutí na jméno v pokladně Lucerny půl hodiny před pořadem). To zní dobře, ne?

babi

Reklama