hell

Postupně vyhlašujeme splněná novoroční přání. Budeme v tom pokračovat i tento týden, ale dnes nastal čas seznámit vás s první výherkyní, čtenářkou Kathiwerner. Vyhrála tetování k zakrytí jizvy v salonu Hell.cz. Přečtěte si dramatické okolnosti jejího zranění...

Jaká byla vaše první reakce, když jste se dozvěděla o vítězství?
Zrovna jsem koukala na Ženu-in, jestli jsem něco nevyhrála, a se zklamáním jsem zjistila, že zase nic, a šla na mě pomalu malá deprese, protože zrovna já nikdy nic nevyhrála, a asi nikdy nevyhraju, pomyslela jsem si a šla poctivě vyplnit další soutěž (no, co štěstí ve hře, neštěstí v lásce), takže raději tu lásku, a tu mám.
Na PC mám nainstalovaného pošťáka, který mi po příchodu e-mailu vpravo dole zabliká a já najednou vidím, jak vylítne okénko a tam Jakub Kočí a začátek zprávy: „Vyhrála jste v naší soutěži o splněná přání.“ Málem jsem se počůrala radostí. Pak jsem skákla na balkon pro flaštičku Moet Chandon, bouchla ji, připila si na své velké štěstí s mojí psí slečnou Melodií a zatančila si s ní (teda spíš zaskákala) po obýváku a zavolala tu zprávu svému miláčkovi do práce. On chudák pořád nechápal, o čem mluvím, takže jsem mu vše musela říct od začátku.

Jak dlouho jste své přání vymýšlela?
Jen minutu, to přání jsem věděla hned, jen jsem nevěděla, jestli si mám do přání napsat i o silikonová prsa, nebo jen o to tatoo. Nakonec jsem se rozhodla, že bude lepší napsat jen o to tatoo, a silikony si pořídit sama :-), protože kdo chce moc, nakonec nemá nic.

Proč jste se rozhodla pro tetování?
Mně se tetování a piercing moc líbí.

jizva

Po jaké operaci máte jizvu a jak je dlouhá?
Já jsem doma proletěla skleněnou výplní dveří a do břicha se mi zabodl střep, takže po převozu do nemocnice mě museli rychle otevřít, jestli nekrvácím do dutiny břišní. Jizva je dlouhá 10 centimetrů.

ďáblíkMáte partnera, je rád, že si chcete jizvu nechat zakrýt tetováním?
Jsem vdaná a mám manžela, úraz se mi stal přesně na den rok před svatbou. Již jsme o tom několikrát diskutovali, on má jen strach, aby to tatoo na tom vypadalo dobře, a ne aby to ještě vypadalo hůř než jen s tou jizvou.

Jak by mělo tetování vypadat? Máte nějaký vlastní návrh, anebo si necháte něco doporučit tatérem?
Ráda bych si dala něco doporučit tatérem.

Máte už nějaké tetování z dřívějška?
Ano, mám vzadu na levé straně hýždí malého ďáblíka.

Reklama