profimedia-0216614105.jpg
Foto: Profimedia

Obě měly stejný termín v pražské porodnici U Apolináře, a tak žertovaly, že by bylo hezké, kdyby měly i společný pokoj. Nakonec měla každá svůj, ale stejný termín porodu vyšel. Martina Pártlová dnes na svět přivedla dceru Stellu. Ve stejný den porodila i Nikol Leitgeb, která už jedno dítě z předchozího vztahu má. Synovi porodila bratříčka Tobiase.

Z reakce tatínka Stelly je jasné, že má z holčičky obrovskou radost.

Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem nevěděl, že ani rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan. P.S. Díky všem U Apolináře a doktorce Horákové,“ napsal přítel Pártlové na Instagramu

Manželé Leitgebovi byli méně sdílní. Na Instagramu Nikol sdílela společnou černobílou fotografii, ke které připsala stručně: „Tobias“. Martina Pártlová do komentářů napsala „Vítej parťáku“. I přes nezhoubný nádor střev, který Martinu Pártlovou potrápil před rokem, to vypadá, že porod proběhl bez komplikací. Spokojeně působí i Nikol Leitgeb.

Zdroj informací: iDnes, Blesk, Super, Expres

Reklama