V minulých článcích jsme uváděli, jak moc může být při praní flekatých textilií nápomocný nový výrobek značky Omino Bianco. Omino Bianco 100 skutečně funguje, články věnované pouze tomuto modernímu a účinnému prostředku ke praní najdete ZDE a ZDE.
 

Pod značkou Omino Bianco najdete však široké spektrum výrobků, které vám pomohou při praní prádla pro celou vaši rodinu.

 

Přečtěte si, který prací prostředek vyhovuje právě vašim potřebám, a vyberte si:

 

Nature Fresh

Tradiční vůně marseilleského mýdla je v současnosti rozšířená o řadu Nature Fresh, která osloví i nejnáročnější zákazníky. Přípravek je vhodný jak pro praní v pračce, tak pro praní v ruce.

K dostání v balení 1 500 ml a 3 000 ml

 

Tekutý prací prostředek Classic

Tradičním produktem sortimentu je tekutý prací prostředek, který svým složením umožňuje regeneraci tkanin, dodává jim novou pružnost, plnost a měkkost. Obsahuje prací přírodní mýdlo, které účinně působí na skvrny a prodlužuje životnost vláken. Přípravek je vhodný jak pro praní v pračce, tak pro praní v ruce.

K dostání v balení 1 500 ml a 3 000 ml

 

Black

Řadu tekutých pracích prostředků doplňuje Black. Je určen pro praní černého a tmavého prádla. Díky unikátnímu složení ošetřuje vlákna a zachovává původní barvy tmavého oblečení.

K dostání v balení 1 000 ml a 2 000 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marseilleské mýdlo

Marseilleské mýdlo je používáno na každodenní praní i těch nejjemnějších tkanin již od 19. století. Název mýdla je odvozen od místa vzniku blízko Marseille. Jedná se o čistě přírodní produkt a je vhodné jak pro alergiky, kteří nesnesou běžné prací přípravky, tak i pro prádlo malých dětí. Mýdlo lze koupit ve dvou parfemacích vůně Marseille a vůně Nature Fresh.

K dostání v balení 250 g

 

Pere a bělí

Přísada na praní Pere a bělí je ideální na vlnu, hedvábí, len, bavlnu a všechny jemné tkaniny. Zažloutlým tkaninám navrací jejich původní bělost. Jemně odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, a navíc dodává vláknům jejich přírodní měkkost. Balení obsahuje 10 sáčků, přičemž stačí použít jen jeden a výsledkem je zářivá bělost vašich záclon, košil a jiného bílého oblečení.

K dostání v balení 10 × 20 g

 

Suchá pěna na čištění

Dalším zajímavým produktem z řady Omino Bianco je suchá pěna na čištění koberců a čalounění. Nádobka s připevněným čisticím kartáčkem, který je lehce odnímatelný, je ideálním pomocníkem na rychlé vyčištění skvrn na potazích, kobercích, čalounění či autosedačkách. Již po několika minutách je možné čištěný povrch vysát a výsledkem je příjemná vůně a čistota bez mokrých skvrn.

K dostání v balení 300 ml.

 

NOVINKA – Omino Bianco 100

 

  • Odstraňuje více než 100 různých druhů skvrn
  • Je aktivní již od 30 stupňů Celsia
  • Zaručuje prádlo beze skvrn, zářivější bílou a jasnější barvy
  • Obsahuje COLOR PROTECTOR
  • Zachovává zářivé barvy, je šetrný k látkám
  • Ošetřuje vlákna
  • Zanechává příjemnou vůni

 

 

 

Používejte prací prostředky značky Omino Bianco a praní se stane hračkou i pro Vás

Více informací o výrobcích Omino Bianco najdete zde.

Reklama