píše čtenářka s nickem Bonda, ale jak to tak na světě chodí, vždycky se nezadaří a každá touží po tom, co nemá. Jenomže Bonda to nijak zvlášť neřeší a bere svá prsa s humorem. Dokonce připojila vtípek a fotky

Zdravím redakci a ženy-in! Posílám několik postřehů o svém poprsí:

Do 18 let jsem se za ně styděla, i když jsem měla snad nulky neúměrně malé k mé plnoštíhlé postavě.Na vysoké škole jsem netušila, proč ostatní hloupější ale prsaté studentky dostávají jedničky a já trojky. Nedokázala jsem využívat instituce zvané velký výstřih.

Teprve po porodu a při kojení mi prsa narostla tak, že jsem si všimla, že si jich mohou všimnout i muži kolem mě. Bohužel kdykoliv zhubnu, jako první se mi zmenší prsa, a to mě štve, přála bych si totiž aspoň pětky.

Nezapomínám se o prsa starat každodenním natíráním krémem, aby výstřih zůstal i po padesátce hladký. Na mamografii chodím pravidelně, i když nejlepší prevencí proti rakovině je podle mě pravidelný sexuální život.

Až někdo vymyslí robertka, který bude umět taky něžně kousat bradavky, určitě za to dostane Nobelovku. Po rozvodu jsem se naučila mít svá prsa ráda a využívat velkého výstřihu k získávání větších sympatií. Zjistila jsem, že není pravda, že musí každá ženská mít bradavky směřující do nebe.

Najdou se i muži, kterým se líbí prsa zvaná na Slovácku „kozy Blembáky“.

prsa

I pro ně jsem si svoje prsa vyfotila a nestydím se chodit do společných saun a na nudapláže.

prsa

Ale chodit s velkým výstřihem ke konkurzům se mi nevyplatilo, tam je lepší kostýmek a halenka s límečkem. A jeden fórek na závěr:

Dědeček přijde do obchodu a chce babičce koupit k narozeninám podprsenku. Samozřejmě netuší, jakou velikost. Prodavačka, aby mu pomohla s výběrem, se zeptá: A chcete áčka „jablíčkovité“ nebo béčka „hruškovité“?

Děda se zamyslí: A nějaké céčka „padavkovité“ tam nemáte?

Bonda

Milá Bondo, pokud jsou na těch fotkách opravdu vaše prsa, tak nemám pocit, že by byla malá.

Reklama