Letošní nákupy sladkostí na mikulášskou nadílku, dárků na Vánoce či nového šatníku na nadcházející zimu tak budou pro naši peněženku větší zatěžkávací zkouškou než vloni. Co s tím?

shutterstock-282772673.jpg

Zdroj fotografie: shutterstock

Řešení tu samozřejmě je. Za produkty či pohonné hmoty, které kupujete nyní, můžete platit výrazně méně v případě, že tyto položky nakoupíte v akčních nabídkách či u čerpací stanice s nižšími cenami. S obojím Vám pomůže web AkcniCeny.cz, který pro Vás každý den sleduje jak aktuální letákové akce, tak ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích napříč celou Českou republikou.

Přehled produktů dostupných v letákových akcích, v rámci nichž lze ušetřit až 80 %, pro Vás AkcniCeny.cz připravují v podobě náhledů na elektronické letáky, tak seznamů zlevněného zboží tříděného do tematických kategorií
(např. pleny v akci, prací prášky v akci). Snadno a rychle si tak uděláte přehled o tom, co, kde a kdy koupit výhodněji.

AkcniCeny.cz každý den aktualizují přehled nabídek desítek prodejců působících po celé České republice, najdete zde tisíce produktů dostupných s výraznou slevou.

O možnosti výhodné koupě jednotlivých položek z Vašeho nákupního seznamu se na AkcniCeny.cz dozvíte včas, své šance na to, že konkrétní produkt bude k dispozici za výrazně nižší cenu roste v případě, že její nákup plánujete několik týdnů či měsíců předem. A aby plánování nákupů bylo co nejpohodlnější, AkcniCeny.cz pro Vás připravili funkci Strážce slev, která Vás upozorní e-mailem ihned poté, co se Vámi určené zboží objeví v letákové akci za Vámi požadovanou cenu.

Přehled cen pohonných hmot na AkcniCeny.cz má podobu interaktivní mapy, na které se dozvíte nejen to, za kolik konkrétní čerpací stanice prodává pohonné hmoty, ale také to, jak daleko od Vás se tato stanice nachází a kdo je jejím provozovatelem.

Začněte již dnes s nákupy za výrazně nižší ceny. Nakupujte chytře, v akčních nabídkách, ušetřit lze až 80 %.

Reklama