Palác Flóra připravil svým zákazníkům již třetí vydání Praktického rádce. 

Od konce června jej návštěvníci najdou v prostorách této nákupní galerie. Praktický rádce pro letní nakupování obsahuje nejenom tipy, které by měly pomoci ušetřit čas a starosti s nákupy na dovolenou, ale také rady, co si vzít k vodě a jak správně chránit tělo před slunečními paprsky. Přinese i další užitečné informace o módních trendech a zajímavých tipech pro letošní léto.

„Praktický rádce pro letní nakupování je již třetím vydáním. Po loňském vydání Letního rádce a Zimního rádce jsme se rozhodli navázat na jejich úspěchy a přinést našim zákazníkům další sbírku tipů na nakupování a aktivity spojené s letním obdobím,“ uvádí Šárka Bušková, marketingová ředitelka Paláce Flóra.

„Z průzkumů mezi zákazníky vyplývá, že jedním z hlavních problémů je pro ně spíše vyhledání produktu než značky v obchodním centru. Přitom nákupy před dovolenou jsou právě primárně o vyhledání a nákupu produktu. Prostřednictvím Rádce proto chceme nákupy v Paláci Flóra lidem usnadnit,“ dodává Šárka Bušková.

Letní rádce je rozdělen na jednotlivé kategorie zákazníků – ženy, muže, děti a teenagery. Každé kategorii přináší praktické nákupní seznamy, které poradí i obchody, v nichž lze dané produkty v Paláci Flóra pořídit. Dále nabízí užitečné rady pro pobyt na sluníčku a u vody, recepty na osvěžující letní koktejly a tip na místo, kde můžete trávit své volné dny u vody relaxací a sportem.

Více na www.palacflora.cz

Reklama