Milá redakce, milé čtenářky,

muži, to není téma dne, o těch by se dalo diskutvat stále, a nikdy bychom je neprobraly úplně.

Říká se, že si dívka hledá chlapce, který je podobný jejímu tatínkovi. Můj táta je neskutečně dobrý člověk, hodný, pracovitý, laskavý. Když jsem byla plnoletá, spousta mých kamarádek měla přítele, a já stále nic.

Rozhodla jsesm se, že půjdu štěstí trochu naproti. Koupila jsem si časopis, kde vycházely mimo jiné seznamovací inzeráty. Po spoustě nezdarů jsem se přes tento časopis seznámila s klukem, který byl o rok starší než já, hrozně hodný, milý pozorný, na rukou by mě nosil. Jenže každý má své chyby, a tak jsem postupně zjišťovala i jeho nedostatky. Tak například, když si vzal doma jogurt, tak kelímek zaručeně zůstal tam, kde mu upadl od ruky, maminka ho přeci uklídí, když bylo potřeba vymalovat, musel to udělat jeho neskutečně hodný táta. Bylo moc fajn, že jsem si rozuměla velmi dobře i s jeho rodiči a vůbec celou rodinou. Tenhle kluk byl sice skvělý, romantik každým coulem, leč pro život absolutně nepoužitelný. Navíc mi jednoho dne lhal natolik okatě, žed jsem to prohlédla i přes ty růžové brýle.A tak jsem to jednoho krásného dne rozsekla, po třech nádherných letech.

Seznámila jsem se s klukem, který byl starší o 8 let, byl úplně jiný, praktický a velice společenský. Prostě pravý opak.No, bohužel je tak trochu startovací, kvůli každé pitomosti - protože na důležitých věcech se většinou domluvíme hned a bez problému - vystartuje, máme rádi stejnou hudbu, rádi se bavíme, chodíme tancovat, do divadel, jezdíme na lyže, prostě užíváme života. Letos to už bude 10 let, co jsme si řekli své ano. Dodneška vzpomínám na svou první lásku, hlavně když je mi z nějalého důvodu smutno.

Když to shrnu, tak ani jeden z těchto mužů nebyl jako můj táta, oba se od něj lišili, i když můj manžel se liší asi víc. Možná proto, že je tolik živá povaha.

13042000

Text nebyl redakcí upraven.

Dnes si povídáme o mužích a o tom, co se nám na nich líbí, ať už jde o zevnějšek, nebo vnitřek. Jaký by podle vás měl být muž s velkým M? Čeho si na mužích vážíte nejvíce? Podle jakých kritérií si vybíráte partnera? A jak moc se tito muži podobají vašemu otci?

Své příběhy, postřehy a zamyšlení můžete psát na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a autorku toho nejzajímavějšího odměníme.

Reklama