Každá z nás touží potěšit svého miláčka něčím přitažlivým, nebo tím, po čem touží.
Splněním jeho snů získáte mnohem víc, než čekáte. K tomu Vám může prakticky posloužit některá z kreditních karet Raiffeisenbank. Z výzkumů, kterými Raiffeisenbank pravidelně zjišťuje spokojenost svých klientů, jasně vyplývá, že náročné klientky z řad našich čtenářů vyžadují bezchybný servis a možnost volby lákavého designu, se kterým se budou cítit spokojenější. A právě u RB si můžete vybrat doslova pohádkově!

Karty se zajímavými designy hvězdice, plachetnice, ledního medvěda či zebry se stanou Vašim nepostradatelným pomocníkem a zároveň skvělým doplňkem, se kterým Vás při placení nikdo nepřehlédne. Platí také, že nemusíte jako v jiných bankách platit za něco, co nepoužíváte, protože jediná Raiffeisenbank na českem trhu nabízí kreditní kartu, která, není-li používaná, nic nestojí.

 

To, že byste tuto kartu nepoužili, se Vám však určitě nemůže stát, byla by škoda nevyužít zajímavých doplňkových služeb jako např. cestovního pojištěni pro celou rodinu či výrazných slev přímo při placení ve Vašem oblíbeném obchodě. Že takové slevy nejsou zajímavé? Právě zde se opak stává pravdou a nejen, že si platbu za svá potěšení můžete rozložit na jak dlouho chcete, ale okamžitými slevami programu Sphere VIP ušetříte až 50 %. Staňte se i Vy VIP a užívejte života!

Více informací najdete ZDE:

 

Reklama