Exklusivní sady v sobě ukrývají tělovou kosmetiku

Druhá květnová neděle u nás patří maminkám - slaví se Den matek. Pro všechny, kteří by rádi potěšili své maminky si síť parfumerií Marionnaud přichystala atraktivní dárkové sety, jejichž obsah potěší ženy všech věkových kategorií. Na výběr budou kazety dvou značek - Marionnaud Bath Line (voňavé sety tělové kosmetiky v atraktivních jarních etujích) a Bailys & Harding (balíčky tělové kosmetiky v krásných květinových obalech).

Každá žena miluje vůně, péči a zkrášlování. Z nabídky exklusivních dárkových kazet určitě najdete tu pravou i pro svou maminku. Na výběr jsou tyto tři značky a tyto sety:

M A R I O N N A U D B A T H L I N E E T U J E

Balíčky s voňavou tělovou kosmetikou zabalené v praktických etujích s veselým pruhovaným vzorem. Obsah i vůně se liší, v setech najdeme od romantických květinových variant, přes svěží ovocné až po gurmánské esence.

MarionnaudSety tělové kosmetiky Marionnaud Bath Line ukryté v praktické taštičce v jarních barvách. V balíčku je schován sprchový krém a tělový peeling. S touto sadou mohou maminky dokonale pečovat o svou pokožku během sprchování. Sprchový krém jemně omyje pokožku a tělový peeling ji hloubkově očistí. Na výběr jsou dvě varianty - lahodná čokoláda s mandlí a exotický elixír granátové jablko s maracujou. Obě varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

MarionnaudCestovní balíčky tělové kosmetiky Marionnaud Bath Line, nabízejí praktické řešení na cesty. V barevné, pruhované etuji se ukrývají tři přípravky péče o tělo - malý sprchový krém, tělový peeling a tělové mléko. Vybírat můžeme ze dvou variant - kokos a tiaré evokující lahodné letní moučníky a svěží vůně zeleného čaje a jasmínu. Obě varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

MarionnaudSada sprchových krémů Marionnaud Bath Line je ideálním dárkem pro všechny maminky, které rády zkoušejí různé vůně. Praktická pruhovaná taštička obsahuje
5 cestovních sprchových krémů těchto variant: čokoláda s mandlemi, granátové jablko a maracuja, kokos a tiaré, zelený čaj s jasmínem a červený pomeranč s brusinkami. Sada je k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 449 Kč.

S E T Y B A Y L I S & H A R D I N G

Několik druhů balíčků tělové kosmetiky v krásných jarních obalech posetých květinami jistě potěší každou maminku. Obsah i vůně setů se liší, na výběr jsou různé varianty s dárkem navíc, či v hezkém, atraktivním obalu:

MarionnaudRozkvetlé sady péče o ruce luxusní edice Royal Banquet - Baylis & Harding potěší nejen dvěma kosmetickými přípravky vysoké kvality či něžnými vůněmi, ale také krásným, jarním vzhledem. V balíčku se skrývá tekuté mýdlo a mléko na ruce, oboje v praktickém balení s pumpičkou. Na výběr jsou tyto tři varianty: Růže a zimolez, šeřík a anglická levandule a citrónový květ a bílá růže. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBalíček péče o tělo Baylis & Harding v praktické průhledné uzavíratelné taštičce potěší všechny milovnice ovocných vůní. Set tělové péče obsahuje sprchový gel, tělové mléko a jako dárek navíc je přibalena mycí houbička. Vybírat můžeme z těchto tří variant: Kokos & limetka, divoké třešně & fík a citron & mandarinka. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 289 Kč.

MarionnaudBalíček péče o tělo Baylis & Harding v ovocem poseté krabičce potěší všechny ženy, které mají rády ovocné vůně. Sada tělové péče obsahuje sprchový gel, tělové mléko a jako dárek navíc je přibalena mycí houbička. Vybírat můžeme ze tří variant: Kokos & limetka, divoké třešně & fík a citron & mandarinka. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding přináší speciální edice SKIN SPA a potěší všechny milovnice Marionnaudkosmetických rituálů. V balíčku se ukrývá čistící tělový krém a tělové mléko s neobvyklou kombinací krásné vůně tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 239 Kč.

MarionnaudBalíček tělové kosmetiky Baylis & Harding SKIN SPA je určen pro všechny ženy, které se rády hýčkají. V elegantním setu naleznou čistící tělový krém, tělové mléko a tuhé mýdlo. Všechny přípravky mají zajímavou vůni tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 179 Kč.

MarionnaudBalíček tělové kosmetiky Baylis & Harding patří do edice SKIN SPA a ocení ho všechny ženy, které mají rády kosmetické rituály. V setu se ukrývá čistící tělový krém, tělové mléko a jako dárek je přibalena mycí houbička. Tato varianta nese atypickou kombinaci exotických vůní tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 165 Kč.

MarionnaudBalíček tělové kosmetiky Baylis & Harding potěší všechny milovnice jemných vůní. V setu se skrývají dva pomocníci v péči o tělo - sprchový krém a tělové mléko, oboje s něžnou vůní bílého čaje a jasmínu. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 239 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding v květinami posetém obalu ukrývá sprchový krém a tělové mléko s krásnou květinovou vůní šeříku a anglické levandule. Jako dárek navíc je v sadě přibalena mycí houbička. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 165 Kč.

Reklama