Pokud jste již vyzkoušeli různé druhy čističů podlahy a žádný vám ještě stoprocentně nevyhovoval, pořiďte si praktický čistič podlahy s tvarovaným nástavcem  se stříkající nádržkou na vodu. Délku rukojeti si můžete nastavit podle vlastní potřeby. Hlava čističe je otočná a umísťují se do ní vyměnitelné čisticí hadry s vynikající absorpční schopností. Sada obsahuje také 5 ks čisticích hadrů, které si můžete dokoupit také samostatně. 

 

 

 

Více o výrobku zde.

Také bojujete s prachem a špínou, která se usazuje v žebrech radiátorů? Pořiďte si praktický čistič z umělé kožešiny.  

 

 

 

 

Více o výrobku zde. 

Zejména ti, co chovají domácí mazlíčky, určitě ocení sadu třech válečků k odstraňování chlupů. Válečky jsou však praktické i pro odstraňování prachu nebo vláken jiných tkanin na oblečení nebo nábytku. Válečky s mírně lepkavým povrchem odstraní všechny chloupky, chmýří a vlasy. Snadno se udržují – stačí je lehce opláchnout pod tekoucí vodou. Sada obsahuje velký váleček na teleskopické rukojeti, menší ruční váleček a praktické kapesní balení válečku vhodné i do vaší kabelky.

 

 

 

 

Více o výrobku zde 

Pro odstraňování skrytých nečistot na těžce dostupných místech – např. pod skříní nebo mikrovlnnou troubou, si pořiďte speciální oprašovadlo. Jeho plochý a dlouhý tvar vám pomůže odstraňovat nečistoty a prach i na málo dostupných a úzkých místech. Délka oprašovadla je 70 cm. Povlak můžete prát v pračce.

 

 

 

 

Více o výrobku zde.

Bojujete s odstraňováním bláta z bot vašich dětí nebo ze zahradních holínek? Mimořádně praktickou pro vás bude speciální rohožka vhodná pro mokré čištění. Bláto a jiné nečistoty odstraníte lehce nejen z podrážek, ale také ze stran bot. Po použití můžete podložku jednoduše zavěsit, aby nezabírala zbytečně místo.

 

 

 

 

 

Více o výrobku zde.

Klávesnice počítače je místem, které přitahuje prach. Často v něm skončí také kousky svačiny, které pak nejdou odstranit. Jestli je to také váš případ, doporučujeme vám minivysavač s výměnnými hlavicemi , kterým odstraníte nečistoty i z těch nejméně dostupných míst vašich elektronických zařízení.

 

 

 

 

 

Více o výrobku zde.

Nezapomeňte si při úklidu vždy chránit vaše ruce. Praktickou je sada 100 ks latexových rukavic . Ochrání vaše ruce při domácích pracích i při práci na zahradě. Nízká cena vám umožní rukavice po použití jednoduše vyhodit.  

 

 

 

 

 

Více o výrobku zde.

 

Váš Kristián, poradce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz)