Léto se blíží a s jeho začátkem tradiční akce, bezstarostná jízda, oslava svobody, nezávislosti a nezaměnitelného stylu kolem italského lovebrandu jménem Vespa. Prahou opět projede spanilá jízda skútrů všech barev i roků výroby. Loni jsme si to užili navzdory počasí a letos si to zopakujeme – snad už se sluncem v zádech a větrem pouze ve vlasech.
vese.jpg

Barevná jízda Prahou i street food

Sejdeme se v sobotu 19. 6. 2021klubovně Vespa Clubu Praha na Praze 7. Dorazit bude možné od 9:00 a občerstvit se jídlem z přistaveného foodtrucku Crush Street Food nebo kávou a dalšími nápoji z klubového baru. Do ulic Prahy vyrazíme přesně v 11:00. Projedeme kulisami Starého Města, Malé Strany i nejlepšími zatáčkami ve městě.
60bf6f666af17obrazek.pngCíl jízdy bude opět u klubovny, kde už bude zase čekat foodtruck s obědem – burgery  a dobrotami, inspirovanými asijskou kuchyní – a také klubový bar. Ideální základ po kamarádské popovídání nebo poznání nových vespistů, kteří na akci tohoto typu dorazí poprvé. Těšíme se na všechny – stačí mít Vespu a přijet s dobrou náladou.
ves1.jpg

S kým se na jízdě potkáte?

Vespa Club Praha byl založen v roce 2015 jako lokální klub mateřského Vespa Club Czech Republic. Klub sdružuje majitele a milovníky skútrů značky Vespa, pořádá klubová setkání, workshopy, vyjížďky po Praze, „expedice“ na zahraniční srazy a také vlastní výroční sraz PragoVespa.
ves2.jpg

PragoVespa má tradici od roku 2011. Vyvrcholením dvoudenní akce byla vždy právě spanilá jízda historickým centrem Prahy. „Plná verze“ (a zároveň 10. ročník srazu) byla s ohledem na vývoj pandemie už podruhé odložena na příští rok – i proto nese „spanilka“ podtitul „PragoVespa 9 a 3“.

SPANILÁ JÍZDA: TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

  • Co to bude? Spanilá jízda skútrů Vespa Prahou
  • Kdy vyrazíme? 19. 6. 2021 odjezd přesně v 11:00
  • Kde se sejdeme? V klubovně od 9:00 (prostor obchodu Vespisti Veri, U Papírny 2, Praha 7)
  • Kam pojedeme? Průjezd centrem města a cíl opět u klubovny
  • Pro koho to bude? Pro všechny jezdce na skútrech značky Vespa všech ročníků a barev
  • Co za to? Nic, akce je zdarma a ještě dostanete samolepku
  • Kde se dozvím víc? Na webu události a na facebookové stránce události.
  • Kontakt pro tisk: Karolína Hornová, tel.: 737 877 773, pragovespa@vespaclubpraha.cz

Na akci se potkáte s lidmi, kteří stáli u zrodu Vespa clubů u nás, se sběrateli veteránů i nadšenci do technologického pokroku. Sraz tak bude jedinečnou šancí „osahat“ si stroje z doby filmu Prázdniny v Římě, zaposlouchat se do symfonie tuningových výfuků i decentního vrnění nejmodernějších modelů

Více naleznete na Vespaclubpraha.cz
60bf6f7d06ae4obrazek.png

Reklama