V restauraci Zlatá Praha v nejvyšším patře pražského hotelu InterContinental proběhlo představení a nafocení reprezentačních šatů pro hlavní město Prahu, které pro matku měst a jedno z nejkrásnějších měst na světě speciálně navrhla a vytvořila přední česká módní návrhářka Marie Zelená.

Praha

Reprezentační šaty hlavního města Prahy za účasti významných osobností pražského kulturního, uměleckého a duchovního života a pod osobní záštitou primátora města Pavla Béma představila modelka Jana Doleželová (Miss ČR 2004).

Podhůrský

Na umělecké fotografie s výhledem na Staré město je poté profesionálně zachytil herec, zpěvák a fotograf Zdeněk Podhůrský, který celou akci i moderoval.

Gastro šaty

Spolu s pražskými reprezentačními šaty byly představeny a nafoceny i speciálně navržené reprezentační šaty Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, které předvedla modelka Martina Zelená.

Oboje

Představení speciálně navržených reprezentačních šatů pro Prahu je součástí dlouhodobého originálního autorského projektu Marie Zelené nesoucího název Návraty k hodnotám. Přední česká módní návrhářka prostřednictvím svých originálních modelů takto představuje jednotlivá města české země, jejich hodnoty, tradici a bohatou historii. Snaží se přitom připomínat základní, dnes bohužel již často opomíjené hodnoty, vyzdvihovat lidské, morální a duchovní hodnoty života, připomínat výjimečnosti a bohatství krásy naší země.

Jak se vám líbí?

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama