Prague The Style Outlets kromě bohatého výběru módních značek nabídne také gurmánský zážitek. Svoji pobočku zde totiž otevře česká restaurace Šalanda a řecko-italská restaurace La Pasteria, která nabídne výběr středomořských delikates. Kávu si návštěvníci vychutnají na velké terase s výhledem na nedaleké letiště.
5afe96842ec3dobrazek.png
„Věřím, že jsme v Prague The Style Outlets vytvořili něco zcela unikátního ať už z pohledu mixu módních značek či food & beverage nabídky. Zejména však koncept města ve městě činí svým pojetím, atmosférou a absolutním detailem provedení tuto nemovitost naprosto ojedinělou, troufám si říct že nejen v evropském kontextu,“ uvádí Martin Kubišta, ředitel společnosti The Prague Outlet.
5afe972360bacobrazek.png

Centrum zákazníkům nabídne služby a vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóny, terasu, restaurace, kavárny a veřejné dopravní spojení. Kromě toho si po otevření pro návštěvníky připravilo zábavný program. Od 18. do 20. května zde uvidí například vystoupení česko-africké zpěvačky Victorie nebo české zpěvačky a vítězky soutěže Česká Miss 2010 Jitky Boho. Chybět nebudou ani módní přehlídky.
5afe9696161f2obrazek.png

Další sobotu 26. května se v Prague The Style Outlets uskuteční akce s názvem „Den pro mou mámu“ pod taktovkou oblíbené moderátorky TV Prima a autorky projektu Štroodl Lucie Špakové. Celodenní program složený z přednášek a workshopů proloží koncerty nebo příběhy slavných českých maminek a dcer. Součástí akce bude také autorský workshop „Networking s mámou“ od psychoterapeutky Alžběty Protivanské a Lucie Špakové.
5afe96fe9af04obrazek.png

Outletové centrum leží nedaleko letiště Václava Havla Praha. Výhodou lokality je také to, že se nachází pouze 25 minut od centra města. Do tuchoměřického outletu se zákazníci mohou dopravit také autobusovými spoji 312 a 322, které byly spuštěny 11. května.
5afe96dc9bcd3obrazek.png

V první fázi bude centrum disponovat téměř 20 000 m2 pronajímatelné plochy (GLA), 100 obchodními jednotkami a zákazníci se mohou těšit na 2 400 parkovacích míst. Druhá fáze zvýší celkový prostor na 30 000 m2 GLA a 180 jednotek.

Reklama