Od 18. do 20. května se návštěvníci mohou těšit například na vystoupení česko-africké zpěvačky Victorie, české zpěvačky a vítězky soutěže Česká Miss 2010 Jitky Boho, kouzelníka Pana Kravaty a sérii módních přehlídek. Víkendem provede moderátorka Kateřina Němcová.
5af565595245fobrazek.png

Více informací o programu najdete zde. 
 
Další sobotu 26. května se v centru uskuteční akce s názvem „Den pro mou mámu“ pod taktovkou oblíbené moderátorky TV Prima a autorky projektu Štroodl Lucie Špakové. Celodenní program složený z přednášek a workshopů proloží koncerty nebo příběhy slavných českých maminek a dcer. Součástí akce bude také autorský workshop „Networking s mámou“ od psychoterapeutky Alžběty Protivanské a Lucie Špakové.

Více informací o programu najdete zde. 

V souvislosti s otevřením budou spuštěny nové autobusové linky až do zastávky Tuchoměřice, Outlet centrum. Půjde o spoje 312 a 322, které začnou fungovat od 11. května.

Centrum po otevření nabídne přes 100 obchodů oblíbených tuzemských i zahraničních značek na ploše téměř 20 000 m2. Komfort zákazníků zajistí bohatý výběr restaurací a kaváren nebo řada služeb, které outlet pro zákazníky připravuje. Půjde například o bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóny, více než 2 400 parkovacích míst a rozšířené linky veřejné dopravy. V plánu má centrum také mobilní nabíjecí stanice nebo zábavné dětské koutky.

Reklama