V Pražských Tuchoměřicích outletové centrum otevřelo letos v květnu. Jde o velmi zdařilou stavbu, která získala 1. místo v letošním ročníku Best of Realty - Nejlepší z realit. Prostor, který připomíná uličky staré Prahy, je velmi vzdušný a působí moderním čistým stylem. Atmosférou se rozhodně blíží centrum spíše luxusní nákupní čtvrti, než obchodním domům.
5bf543fdee943obrazek.png
Obchody zde nabízejí módní kousky za velmi výhodné ceny. A nejde o žádné předloňské kolekce! V prodejnách zastoupených v Prague The Style Outlets jsou renomované a prémiové módní značky, které zahrnují částečně i letošní kolekce nebo zboží původně určené pro zahraniční trhy, a tedy v běžných obchodech v České republice nedosažitelné. Právě to je esencí úspěchu a popularity outletů v Evropě a hlavně ve Spojených Státech.

Můžete si zde za ceny běžně o 30 až 70% nižší pořídit originální kousky bez obav, že potkáte ve stejném outfitu půlku republiky. Chcete letos zažít vánoční nakupování bez stresu? O víkendu 23. až 25. listopadu zde díky akci Black Friday Weekendu budou ceny ještě nižší! Většina obchodů chystá pro zákazníky dodatečné speciální slevy dalších až 30% nebo výhodné nabídky 1 + 1 zdarma.

A víte jak tato akce vlastně vznikla? Black Friday každoročně připadá na poslední pátek v listopadu a předznamenává počátek předvánoční nákupní horečky. Původně vznikla ve spojených státech a název je inspirován známou a fatální krizí na burze v roce 1929. V USA, konkrétně ve Philadelphii, jej začali používat pro dopravní zmatek, který tam vždy panoval v období po dni díkůvzdání. Pak se v průběhu 60. let rozšířil na celý kontinent a dále do světa.
5bf543f01b09dobrazek.png
Nákupy v Prague The Style Outlets centru skutečně připomínají návštěvu některého z prémiových evropských outletů. Obchody známých značek nabízejí převážně módu a doplňky. Jsou zde zastoupeny ale i šperky, značková obuv, hračky a kosmetika. Parkování je zastřešené a k dispozici je šatna s úschovnou. Občerstvit se můžete v kavárně a pizzerii. Nakupování může být i bez dlouhých front, stresu a stylově!

Více informací naleznete zde.
5bf54419b8507obrazek.png

Reklama