5bbdd384f262fobrazek.png

Zápach, který cítíte z oblečení je způsobený bakteriemi či plísněmi. Vypráním sice odstraníte nečistoty, ale když perete na nízké teploty 30–40 stupňů, těchto nevítaných mikrobů a zápachu se nezbavíte. Moderní technologie, nové textilie, to vše vede k praní při nízkých teplotách. Proto můžete i po vyprání z prádla cítit lehký zápach. Jak se jej tedy zbavit? Řešení je snadnější, než by se mohlo zdát.

Podívejte se na toto video, proč vyzkoušet a použít nový Sanytol dezinfekci na prádlo

Nový prostředek Sanytol dezinfekce na prádlo

  • Odstraní příčinu zápachu
  • Odstraňuje 99,9% bakterií, virů a plísní

Zanechává svěží vůni

Bakterie a plísně vyskytující se v prádle a oblečení jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet nemoci nebo způsobit podráždění kůže. SANYTOL vyvinul dezinfekci na prádlo, která ničí bakterie, plísně, viry při všech teplotách. 
Na jaké textilie můžete Sanytol dezinfekci na prádlo použít?
5bbdd39f5a49eobrazek.png

5bbdd3c26bd8eobrazek.pngJe ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se také přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, gastroenteritida…).

Jak funguje?
Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30°C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.

Doporučení: Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Více informací a cenné rady k hygieně i k praní naleznete na
www.sanytol.cz
 
 

Reklama