Pánové, kteří rádi pracují s notebookem na klíně, mohou tímto počínáním ohrozit svou plodnost. Teplota intimních partií se totiž může zvednout až o 3 °C, což se pochopitelně odrazí na životnosti spermií.

notebook

Skoro se zdá, že dnešní počítačová generace nemá šanci na přežití. Ačkoli jsme nedávno psali o výzkumu, který tvrdí, že dospívající, kteří tráví více času na sociálních sítích, mají častěji sex, pokud váš sociální dospívající vlastní notebook, můžete zůstat v klidu. Vnoučata jen tak rychle nepřijdou.

Odborníci totiž tvrdí, že pokud pánové používající notebooky, mají tyto stoje na klíně, mohou ohrozit svou plodnost. Poprvé o tom informoval server The Medical News.

Je to logické. Mužské reprodukční orgány nemají své umístění jen tak náhodou. Jak známo, varlata jsou uložena mimo dutinu břišní kvůli teplotě. Vyšší teplota může ohrozit správnou funkci spermií. Z toho důvodu se například ani nedoporučuje nošení slipů.

A teď se ani nedoporučuje pracovat s notebookem na klíně. Notebooky totiž také vydávají teplo a během několika desítek minut se (zvlášť starší kousky) dokážou výrazně rozehřát. Některé notebooky prý zvednou teplotu těchto partií až o tři stupně Celsia.

Osobně se domnívám, že by podle tohoto pravidla pánům mohlo uškodit i to, že sedí doma na zadku, ovšem ještě neproběhl patřičný výzkum.

Pokud byste chtěla neplodnost použít jako argument a své muže vyhodit od počítače, neposílejte je místo toho na kolo, uškodíte jim úplně stejně. A pokud už objevili kouzlo chladicích podložek, které dostatečně izolují od tepla vydávaného notebookem, budete muset přiznat porážku.

Reklama