Pro naše redakční akce vždy hledáme zajímavá místa, která jsou stylová a zároveň praktická. Tentokrát nás zaujal karlínský WorkLounge v moderní industriální budově. Uspořádali jsme zde setkání pro skupinu čtenářek spojenou s testováním domácích spotřebičů. Příjemné místo a zázemí nám poskytlo super designový prostor pro odpolední událost, kterou jsme si užili. Jde však o místo, které lze využít i pro další potřeby jako jsou pracovní schůzky, týmová setkání, kancelář, zázemí pro vaše aktivity s osobním přístupem a velmi flexibilními podmínkami. Rádi vám naši pozitivní zkušenost předáme a WorkLounge doporučíme.
wr1.jpg
Proč si vybrat WorkLounge?

Prvním důvodem je flexibilita. Potřebujete kancelář na den, měsíc nebo na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou? Ve WorkLounge najdete, co hledáte – nejen reprezentativní místo pro práci a schůzky, ale hlavně lidský přístup. Pokud budete mít zájem o pronájem, zástupce WorkLounge vám nabídne takové pracovní zázemí, které vám bude vyhovovat nejlépe. Podmínky si nastavíte, jak potřebujete. Designové kancelářské prostory na míru vašim potřebám a coworking vám poskytnou ideální útočiště pro osobní i firemní rozvoj.

Výhody členství ve WorkLounge

  • Vstup 24/7 na domovskou pobočku
  • Kredity na zasedačky v ceně
  • Služby recepce včetně přijímání pošty
  • Přátelská komunita napříč všemi obory
  • Komplet kancelářské vybavení
  • Flexibilní podmínky s měsíční výpovědní lhůtou
  • Neomezená spotřeba kávy a nápojů
  • Přístup na všechny pobočky

Podívejte se na video

Jaká je naše redakční zkušenost?

S WorkLounge v pražském Karlíně jsme byli velmi spokojení. Naše skupina si v prostorách náramně užila krásné odpoledne na akci, kterou jsme zorganizovali. V reakcích našich čtenářek byla slyšet i pochvalná slova na dobře zvolené místo a zajímavý design prostoru, který s námi sdílely. Velkou výhodou je dobrá dopravní obslužnost, například z naší redakce se do Karlína dostaneme tramvají na zastávku Křižíkova za deset minut. Ihned jsme si začaly představovat, jaké by to bylo ve WorkLounge pracovat. Za prvé musíme ještě jednou vyzdvihnout místo, protože Karlín je momentálně snem téměř všech pražských zaměstnanců i freelancerů. Kdo by si po pár hodinách v kanceláři nechtěl zajít do těch nejlepších restaurací? Přímo ve WorkLounge si pak můžete dopřát skvělou kávu po celý den v ceně pronájmu či členství. Co se týče členství, byli jsme mile překvapení. 
wr3.jpg
Privátní kancelář jen pro sebe můžete mít již za 7000 Kč, což je cena, která je při pražských cenách více než příznivá. Velkokapacitní kanceláře pro 6 až 10 osob pak vychází na osobu cenově ještě výhodněji. Pro toho, kdo, rád navazuje nové kontakty, bude výhodnější místo ve společných prostorách coworkingu, ke kterému máte neomezený přístup. Může se tak stát, že, s do té doby, cizím člověkem o půlnoci vymyslíte geniální plán! Nebo si můžete vzít sluchátka a všímat si jen svého. Ať tak či tak, bude vás to stát 4000 Kč měsíčně. Pokud se bojíte, že vás budou ostatní lidé rušit, strach není na místě. Prostory jsou natolik útulné, že každý ihned pravidla coworkingu pochopí, bez toho, aby je majitelé museli vysvětlovat. Na „pokec“ o tom, co se dělo včera, můžete zajít s kolegou do společné kuchyňky, kde probíhají společně snídaně, obědy a pravidelné coffee breaky.
wr5.jpg
Dobrou zprávou je, že WorkLounge nabízí pronájem prostor kromě pražského Karlína také v dalších pobočkách a to na Václavském náměstí a nově od května i na Smíchově. Pokud vás zaujme nový WorkLounge Smíchov, určitě se máte na co těšit. Zrekonstruovaná budova na Plzeňské ulici nabízí prostory o rozloze 1000 m2, moderní lounge zónu, tři zasedací místnosti a flexibilní servisované kanceláře s kapacitou 1 až 15 osob. To vše za velmi přívětivé ceny. Mimo vlastního parkování v budově naleznete také masáže, zubní ordinaci, kosmetické služby či kadeřnictví. 
wr2.jpg
Všechny lokality najdete na webu WorkLounge, prohlédněte si je.

Foto: WorkLounge60f69b4c708f6obrazek.png

Reklama