Se značkou Philco si většina lidí pojí kvalitní pračky, vyberte si proto ze široké nabídky model ideální i pro vaše potřeby!

Automatická pračka Philco PLA 1483b

PhilcoTato předem plněná automatická pračka v neobvyklém elegantním černém provedení je držitelem hned tří prestižních světových ocenění za design a vysoký uživatelský komfort: „RedDot design award“, „iF product design award“ a „Plus X award - uživatelsky přívětivé.“

Pračka Philco PLA 1483 b spadá do energetické třídy A+++ a je vybavena funkcí TwinJet. Jedná se o recirkulační systém se dvěma tryskami, které sprchují prádlo přímo s pracím prostředkem. Výsledkem této technologie je úspora spotřeby energie až o 30 %, tedy 0,88 kWh. Spotřeba vody klesne o 14 %. Jedno praní tak spotřebuje pouze 44 litrů vody. Především ale touto funkcí šetříte svůj čas a drahý prací prostředek.

Manipulace s prádlem je příjemná díky otvoru širokému 33 cm. Pračka pojme 8 kg prádla a dosahuje rychlosti odstřeďování 1400 otáček za minutu. Zajímavostí je možnost volby extra rychlého programu, který prádlo vypere za pouhých 12 minut. Celkově má uživatel na výběr z 15 pracích programů, pračka se ovládá pomocí přehledného LCD displeje. Funkce odloženého startu a dětského zámku jsou samozřejmostí. 

Doporučená maloobchodní cena pračky Philco PLA 1483b je 11 990 Kč včetně DPH.

Automatická pračka Philco PLD 14840

PhilcoTato automatická pračka, která získala v testu praček od nezávislého sdružení dTest hodnocení dobré kvality, se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena přehledným ovládacím panelem v češtině a technologií Fuzzy logic, která pomocí senzorů měří množství vloženého prádla a nečistot ve vodě. Podle toho sama upravuje délku pracího procesu i spotřebu vody.

Pračka Philco PLD 14840 pojme 8 kg prádla, na jedno praní spotřebuje 46 litrů vody a při odstřeďování dosahuje až 1400 ot/min. K minimální spotřebě při provozu přispívá invertorový motor, který je přímo elektronicky řízený a elektřinu nepřenáší na rotor uhlíky, jako běžné motory. Díky tomuto typu motoru spotřebič dosahuje skvělých výsledků při minimální spotřebě energie a úrovni hluku.

Spotřebitel může vybírat z 16 pracích programů, k dispozici je dětská pojistka a pomocí tlačítka Úspora času uživatel nastaví zkrácenou délku programu. Navzdory svému vysokému objemu má pračka roční spotřebu energie pouze 180 kWh, této hodnoty běžně dosahují pračky s kapacitou 5 kg.

Doporučená maloobchodní cena  pračky Philco PLD 14840 je 14 990 Kč včetně DPH.

Automatická pračka se sušičkou Philco PLD 14961 WD

PhilcoTato pračka kombinovaná se sušičkou je ideálním spotřebičem pro ty, kteří bydlí v malém bytě. Pokud nejste příznivci schnoucího prádla všude ve vnitřních prostorech, je pro vás integrovaná funkce sušičky opravdu praktickým pomocníkem.

Přehledný LCD displej i hlavní ovládací panel jsou v českém jazyce, díky kterému je ovládání pohodlné a jednoduché, k pohodlné obsluze napomáhá i velký plnící otvor pračky. Programy pro praní a sušení jsou od sebe pro přehlednost na hlavním panelu barevně odděleny.

Pračka se řadí do energeticky úsporné třídy A. Díky funkci ECO Time se nemusíte obávat vysokých účtů za energie, stačí nastavit na pračce časové pásmo, ve kterém je elektřina nejlevnější, a praní a sušení se sepne právě v tuto dobu. Vaši peněženku šetří i speciální indikátor množství prádla na displeji. Díky této informaci pračka navrhne potřebné množství pracího prášku. Využití veškerých zdrojů je tak opravdu velmi efektivní.

Vybrat si můžete celkem z 15 pracích programů. Velmi oblíbený program „Praní & sušení“ prádlo dokonale vypere a zároveň usuší během jednoho cyklu. Samozřejmostí je dětská pojistka a funkce odloženého startu.

Doporučená maloobchodní cena automatické pračky se sušičkou Philco PLD 14961 WD je 18 490 Kč včetně DPH.

Pračka Philco PL 1273 TLW

PhilcoTato vrchem plněná pračka se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++. Je vybavena programem rychlého ekonomického praní, který zvládne vyprat i silně zašpiněné prádlo v kratším čase, čímž se sníží spotřeba vody i energie.

K nejvyššímu uživatelskému komfortu přispívá program Easy logic, který jednoduše vyhodnocuje množství vloženého prádla a podle toho reguluje automaticky dobu praní, spotřebu vody a základní energie či funkce Smart stop, která umožňuje ke konci cyklu praní umístění bubnu do správné pozice tak, aby bylo snadné vybrat prádlo.

Pračka pojme 7 kg prádla, vybírat můžete z 11 různých programů, včetně antialergického. Samozřejmostí je funkce odloženého startu.

Doporučená maloobchodní cena  pračky Philco PL 1273 TLW je 11 990 Kč včetně DPH.

Síť prodejců, stejně jako další informace o produktech značky Philco naleznete na stránkách www.philco.cz.

Reklama