Nebaví vás pořád přemýšlet, jaký program na své pračce nastavit? Ráda byste občas svěřila praní svému manželovi nebo -náctiletému synovi, ale oni se vymlouvají, že pračkám nerozumí? Nechcete, aby se váš oblíbený svetřík změnil v obří pytel nebo v obleček pro trpaslíka?

 

Pak jsme pro vás našli řešení! Jsou jím nové pračky Whirlpool se 6. smyslem!

 

Nákup pračky je vždycky událost. V mnohém by se dal přirovnat k nákupu rodinného auta. Pračku si kupujeme jen několikrát v životě. Zorientovat se v široké nabídce značek, v desítkách programů, počtu otáček a různém označení vyžaduje spoustu energie, času a velkou trpělivost. Pro někoho jsou důležité pouze rozměry, pro někoho kapacita, speciální antibakteriální program oceníte, pokud doma máte malé děti nebo například alergiky.

 

Pračky Whirlpool se 6. smyslem vám poskytnou široký sortiment, s nabídkou nejrůznějších velikostí, s horním i bočním plněním a se všemi vymoženostmi moderních technologií, ze kterých si určitě vyberete!

 

Ale především - pračky Whirlpool myslí za vás!

 

Díky unikátní technologii 6. smysl stačí roztřídit tkaniny podle druhu (např. bavlna, vlna, syntetika, hedvábí…) a stisknout Start. 6. smysl sám rozezná množství vloženého prádla, jeho nasákavost, a podle toho nastaví vhodný program, optimální otáčky, spotřebu vody, energie a čas. Ať už chcete prát několik kusů jemného spodního prádla, či jste se rozhodli využít naplno celou kapacitu bubnu, inteligentní pračka pokaždé zajistí ideální výsledek.

 

Pračky Whirlpool jsou také ekonomičtější!

 

Odborné testy prokázaly, že  6. smysl ušetří až 30 % vody a energie a dokonce až  50 % času.

 

Funkci Whirlpool 6. smysl najdete u  vybraných, vrchem i předem plněných praček  pro 5 až 9 kg prádla. Vlastnosti těchto praček – inteligence, efektivita, šetrnost, rychlost a neomylnost – z nich dělají váženého a oblíbeného člena domácnosti.

 

6. smysl ovšem není jedinou výhodou praček Whirlpool!

 

Pračky se 6.smyslem patří k nejlepším modelům značky Whirlpool a standardně jsou  vybaveny 11 až 18 základními programy a funkcemi, které jsou samozřejmostí pro moderní spotřebiče. K novým programům na specifické textilie, které rozhodně stojí za upozornění, patří:

 

Woolmark - speciální, zvláště šetrný program pro praní vlněných věcí, certifikovaný firmou Woolmark, vyrábějící výrobky z vlny a zabývající se jejich ošetřováním. Díky tomuto programu můžete bez obav prát a sušit vlněné oděvy.

 

Antibacterial -  program určený pro praní bavlny s teplotou praní nad 80 °C. Po dobu praní program prochází antibakteriální fází, kdy se ohřev vody zastaví při teplotě 65 °C, zůstane na této teplotě 10 minut a dále pokračuje na zvolenou vyšší teplotu. Využijete ho v případě, kdy si chcete být naprosto jistí, že prádlo je opravdu dokonale čisté i po hygienické stránce. Program je vhodný zejména pro praní dětského a ložního prádla a pro alergiky.

 

Lingerie - program na spodní prádlo je určen pro maximálně šetrné zacházení s jemným dámským prádlem, které je vyráběno ze stále luxusnějších a sofistikovanějších  materiálů. Tento program zaručí maximální péči i pro to nejjemněj­ší prádlo!

 

Rychlé programy pro praní mírně zašpiněného prádla vám umožní ukončit praní za 30, respektive za 60 minut.

 

Snadné žehlení je volba, která mír­ně zvýší množství vody při máchání a upraví průběh odstřeďování. Díky tomu se prádlo méně zmačká.

 

Chcete vyhrát pračku Whirlpool se 6. smyslem?

 

Na Ženě-in můžete v únoru soutěžit o inteligentní pračku Whirlpool se 6. smyslem! Stačí sledovat náš magazín a uspět v soutěžním kvízu! Neváhejte a nový inteligentní člen domácnosti bude váš!