Inteligentní technologie Time Manager si za poslední rok získala srdce mnoha zákazníků. Nyní společnost Electrolux doplňuje sortiment praček Electrolux Time Manager o nové úzké modely.

Electrolux nabízí deset modelů praček Time Manager ve standardní velikosti, pět praček s horním plněním a nově i čtyři modely úzkých praček, které doplnily nabídku inteligentních praček Time Manager.

Úzké pračky, stejně jako jejich široké sestry, mají velký LCD display, který informuje o průběhu i trvání pracího cyklu na minutu přesně. Jsou v energetické třídě A a účinnost praní je rovněž na nejvyšší úrovni.

Výjimkou nejsou ani doplňkové funkce jako je přímé sprchování nebo funkce odloženého startu či noční tichý program. Speciální programy na džínsy, hedvábí, vlnu, boty nebo ruční praní najdete ve všech pračkách Electrolux již několik let. 

Technologii Time Manager vyvinula společnost Electrolux na základě průzkumu mezi spotřebiteli. Zákazníci v něm často uváděli, že se cítí omezováni trváním pracovního režimu spotřebiče. Současné automatické pračky většinou perou prádlo důkladněji, než je ve skutečnosti nutné, prací cykly jsou pak ve srovnání se staršími modely praček delší.

„Ne vždy je u některých programů dlouhá doba praní bezpodmínečně nutná,” domnívá se Jaromír Šiška ze společnosti Electrolux. „Přestože je čas velmi důležitým faktorem pro kvalitně vyprané prádlo, moderní technologie umožňují zkrátit dobu pracího cyklu, aniž by tím byla ovlivněna kvalita vyprání. Time Manager je toho nejlepším příkladem.”

Chcete-li se blíže seznámit i s technickými parametry těchto inteligentních praček, tak se podívejte na www.electrolux.cz nebo klikněte SEM.