Značka Whirlpool nedávno uvedla na trh další z klíčových novinek − řadu předem plněných praček a sušiček s názvem Supreme Care, která doplňuje spotřebiče v minimalistickém designu Absolute pro dokonalý soulad celé domácnosti.

Charakteristickou dominantou je centrální ovládací tlačítko s ikonou technologie 6. smysl, které slouží k výběru a potvrzení volby. Základním vzhledovým odlišením kategorií modelů praček i sušiček z nové řady Supreme Care je různé provedení masivních 50centimetrových dvířek bubnu. Do rodiny praček právě teď přibyla naprostá novinka – model, který si poradí až s 12 kg prádla a lze jej ovládat mobilem!

 whirpool

Pračka Whirlpool FSCR 12440

whirpoolNejtišší zpředu plněná pračka FSCR 12440 vyniká na první pohled nadčasovým designem Premium+. S kapacitou prádla až 12 kilogramů a svou energetickou třídou A+++ - 60% patří mezi nejzajímavějšíí pračky na trhu. Je vybavena chytrým 6. smyslem, který se přizpůsobí náplni pračky a tím snižuje spotřebu vody, energie a času až o 70%.

Pračku lze ovládat na dálku aplikací 6th Sense LIVE. Můžete si v telefonu či tabletu naplánovat praní, získávat tipy na nejefektivnější používání spotřebiče, kontrolovat technický stav pračky. Konkrétně např. pokud zapomenete prádlo a jste mimo domov, můžete zapnout FreshCareTM cyklus, kdy se buben začne pomalu otáček a prádlo se nepomačká.

Nejtišší motor na trhu s technologií ZEN, kdy je buben poháněn přímo, potěší nejen klidnou a sluch nerušící péčí i v noci, ale rovněž 20letou zárukou. Spolu s nejšetrnější péčí o oděvy a tkaniny SoftMoveTM uživatelé jistě ocení také funkci AutoDose, která automaticky dávkuje správné množství pracího prostředku nebo aviváže a ppmáhá vám nejen šetřit peníze, ale spolu s technologií cílené vstřikování vody PrecisionCleanTM i docílit těch nejlepších výsledků praní. Model je vybaven i Eco kuličkou, která při praní pracuje jako plovák a brání úniku pracího prostředku, čímž zvyšuje účinnost praní. Při vypouštění se kulička posune dolů a umožní úplné vypuštění vody. Svěží prádlo se stává realitou pomocí technologie FreshCareTM, která udržuje svěžest pomocí nepřetržitého a jemného provzdušňovacího pohybu bubnu až 6 hodin po ukončení programu. Nechybí ani patentovaný program Colours15° Plus pro šetrné a úsporné praní barevného prádla. O to, aby pračka při odstřeďování nevibrovala a byla stabilní, se postará elektronický senzor.

K pračce lze dokoupit speciální podstavec, který posouvá buben a celkovou výšku spotřebiče o 15 centimetrů a tím zajišťuje komfortnější obsluhu a plnění

Průměrná prodejní cena pračky FSCR 12440 (bez podstavce) je 23 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

Další zajímavé modely praček a sušiček Whirlpool Supreme Care

Pračka a sušička Whirlpool Supreme Care v provedení Premium

Výrazná černá dvířka bubnu, nejvyšší technologické vybavení, neúspornější energetická třída – to jsou hlavní charakteristiky modelů praček a sušiček z kategorie Premium. 

whirpoolPračka Whirlpool FSCR 80432

Pračka FSCR 80432má kapacitu na 8 kg prádla a chlubí se energetickou třídou A+++ - 50 % s možností až 1 400 otáček. Technologie 6. smysl se sama postará o vyhodnocení náplně ve spotřebiči a nastaví potřebné parametry pracího cyklu k dosažení nejlepšího výsledku, úspory energie, vody a času. Pračka vás nebude rušit ani v noci, a to díky nejtiššímu motoru na trhu s technologií ZEN s 20letou zárukou. O to, aby vaše prádlo bylo vyprané nejen dobře, ale i šetrně, se postará nejšetrnější péče o oděvy a tkaniny SoftMoveTM spolu s PrecisionCleanTM, který zajišťuje cílené vstřikování vody a pracího prášku nebo aviváže v různých částech cyklu. Svěží prádlo se stává realitou pomocí technologie FreshCareTM, která udržuje svěžest pomocí nepřetržitého a jemného provzdušňovacího pohybu bubnu až 6 hodin po ukončení programu. Průměrná prodejní cena pračky FSCR 80432 je 16 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

Sušička Whirlpool HSCX 80530

whirpoolVe stejné kapacitě 8 kg je nabízena i sušička HSCX 80530 zařazená v nejvyšší energetické třídě A+++. Jednoznačným benefitem spotřebiče je záruka 10 let na spolehlivý SenseInverter motor, který garantuje ten nejefektivnější průběh sušení pomocí technologie 3DryTechnologyTM, jejíž náplní je kombinovat působení nových typů zvedačů s otvory, které míří do bubnu horký vzduch jemně a cíleně a tím zamezuje muchlání prádla. Samozřejmostí je sušení pomocí páry SteamCareTM, díky němuž snadno zapomenete, že máte v domácnosti žehličku, či nejlepší péče o vlnu zabezpečená programem WoolExcellence, jehož tajemství spočívá v kombinaci nastavení pomocí senzorové technologie, dynamickém proudění vzduchu a nízké teploty sušení. Průměrná prodejní cena sušičky HSCX 80530 je 18 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

Pračka a sušička Whirlpool Supreme Care v provedení CORE+ s kapacitou 9 kg a technologií 6. smysl

whirpoolJednou z vlajkových lodí nové řady Supreme Care v designu Core+ je set modelů pračky FSCR 90423 a sušičky HSCX 90420. Ty jsou díky dokonalému designovému souladu, který reprezentují robustní bílá dvířka bubnu s  vnější lištou v barvě chromu, a stejné kapacitě 9 kg předurčeny stát se ideálním párem v každé domácnosti.

Pračka Whirlpool FSCR 90423

 Pračka s kapacitou na 9 kg prádla FSCR 90423 v energetické třídě A+++ - 20 % a možností až 1 400 otáček disponuje extra tichým motorem ZEN, na který je automaticky poskytována záruka 20 let. Volit lze z 12 základních a dalších doplňkových programů. Velmi praktická je funkce FreshCareTM pro provzdušnění prádla, které nemůžete z pračky vyndat ihned po skončení cyklu. O šetrnou péči o tkaniny bez jejich zbytečného namáhání se postará buben SoftMoveTM pomocí speciálních pohybů. S funkcí doporučené dávkování se nemusíte obávat předávkování pracího prostředku, ale naopak se můžete těšit z jeho úspory, šetrnosti k citlivé pokožce a z ochrany životního prostředí. Průměrná prodejní cena pračky FSCR 90423 je 15 990 Kč vč. DPH bez RP.

 

whirpooolSušička Whirlpool HSCX 90420

Do páru je ideální volbou sušička HSCX 90420 s energetickou třídou A++, která nabízí technologické vybavení v čele s parním programem SteamCareTM působícím proti pomačkání prádla. Samozřejmostí programové nabídky sušičky je i speciální a zároveň nejlepší program na sušení vlny na trhu WoolExcellence, vybavený kombinací nastavení pomocí senzorové technologie, dynamického proudění vzduchu
a nízké teploty sušení. Extra jemný pohyb bubnu na oplátku zajišťuje funkce SoftMoveTM a nabízí tak nejšetrnější a efektivní péči o oděvy a různé druhy tkanin. Na vysoce spolehlivý a tichý motor SenseInverter je automaticky poskytována záruka 10 let. Průměrná prodejní cena sušičky HSCX 90420 je 17 990 Kč vč. DPH bez RP.

www.whirlpool.cz

Reklama