5ea6e1a16641fobrazek.png
Home office, tedy práce z domu, je jedním z moderních trendů. Mnoho lidí se na něj ptá už při pracovním pohovoru a často se pro ně stává rozhodujícím faktorem. Například pro ženy je možnost alespoň občas pracovat z domova k nezaplacení, zvlášť když se musejí starat o děti. Aby to doma všechno dobře šlapalo a práce vám šla od ruky, je potřeba si trochu přizpůsobit okolní prostředí a vytvořit ty správné pracovní podmínky. 

Naše základní rady zní:
5ea6e1c439e83obrazek.png

  • Vyhraďte si na práci předem daný prostor. Nepracujte z postele, ale sedněte si ke stolu.
  • Nepracujte v pyžamu, ale oblékněte se na to. Pokud se vám nechce do běžných kalhot, zvolte trochu reprezentativnější teplákovou soupravu. I domácí oblečení může vypadat skvělě. 
  • Každý den si stanovte seznam úkolů, které během něj musíte zvládnout.
  • K práci si vyberte místo u okna, abyste měla přísun denního světla. Čas od času místnost také vyvětrejte.
  • Dělejte mezi prací jednotlivé přestávky. Ulevte nejen hlavě, ale také ztuhlým končetinám a zádům.
  • Jídlo si nechte buď dovézt, nebo si ho připravte den dopředu, ať nemusíte odbíhat k plotně.
  • Udržujte na pracovním stole pořádek.
  • Zavřete na počítači aplikace a stránky, které by vás mohly rozptylovat, a používejte jen ty, co potřebujete k práci.
  • Pořiďte si techniku, která vás nezradí v podobě spolehlivého notebooku.

Notebooky Asus pro moderní ženy
5ea6e1ed48b78obrazek.png

Poslední bod je obzvláště důležitý, nic totiž nedokáže člověku otrávit práci tak jako notebook, kterému všechno dlouho trvá, neustále se seká či zběsile aktualizuje. Stařičký exemplář, na kterém pravidelně hrajete maximálně karty, a musíte po zapnutí půl hodiny čekat, než se rozběhne, pravděpodobně vaše pracovní tempo nezvládne. Moderní ženy si proto velmi oblíbily řadu ZenBook od Asusu. Tyto notebooky se hodí nejen pro práci, ale i pro zábavu. Získají si vás zejména svým designem, jsou ultratenké a velmi elegantní a třešničkou na dortu je jejich přívětivá cena.

Potěší i barevná škála, ve které jsou notebooky k dispozici. Mezi barvami je kromě černé klasiky také stříbrná, modrá, šedá či bílá. S vaším pomocníkem si tak klidně můžete sladit i manikúru. ZenBooky jsou také velmi lehké, takže je zvládnou i slabší ženy a na jejich přenášení nepotřebujete svaly jako u některých jiných druhů počítačů. 

Více inspirace na notebooky ASUS najdete ZDE

Vše, co od něj chcete
5ea6e2279aa5aobrazek.png

Neméně skvělou vychytávkou jsou i tenké rámečky, kterým se řada ZenBook vyznačuje a každý další model má orámování displeje tenčí a tenčí. A to znamená jediné, větší obrazovka při zachování menších celkových rozměrů notebooku. Nebudete tedy muset luštit každé písmenko.

ZenBookům nechybí ani další vlastnosti, které od notebooku očekáváme, je mezi nimi rychlost, pohodlná klávesnice a touchpad či slušná výdrž baterie. Jednotlivé parametry se samozřejmě liší v závislosti na ceně produktu. I ty levnější modely ovšem mají co nabídnout. Nejen na notebooky řady ZenBook, ale i na další kousky, které spadají pod Asus se můžete podívat zde
5ea6e242c9616obrazek.png

Reklama