Také vás někdy trápí, že vaše prádlo po vyprání v univerzálním pracím přípravku ztrácí své kvality? Vyčítáte si, že ten svetr bylo zapotřebí vyprat v pracím přípravku určeném na vlnu, protože teď vypadá jako plstnatá sraženina? Nebo že vaše černé prádlo pomalu mění barvu, díky agresivním bělícím složkám běžného pracího prášku, na světle šedou?

Při tom stačí málo.
Vyprat naše oblíbené hadérky ve speciálních přípravcích, které nejen, že je správně vyperou, ale také je ochrání.

Leckdo si Perwoll představuje jako prášek na praní vlny - "per" + "woll" k tomu názoru poněkud svádí. Přesto je Perwollu celá řada, přesněji čtyři tekuté a dvě práškové varianty.
Každý je zaměřený na jiný typ látek, pečuje tedy o jiné druhy textilií.
Tak jako na vlasovou péči používáme přípravky různé podle toho, zda máme vlasy suché, roztřepené, mastné nebo s lupy, rozlišujeme i péči o prádlo podle jeho druhu a míry zašpinění.

Univerzální prací prostředky, jako je Persil nebo Palmex, jsou proto hlavně určeny na silné zašpinění, skvěle odstraňují skvrny.
Speciální prací prostředky, jakým je i Perwoll, mají jiný úkol - pečovat o textilní vlákna různých typů.

Perwoll proto má řešení "šité na míru" každému ze čtyř druhů látek.
Všechny druhy Perwollu se hodí jak na ruční praní, tak i do pračky. Doporučená teplota praní je od 30 - 60 stupňů.
Tekutý Perwoll koupíte v praktickém litrovém balení.

Perwoll Care Balsam
Vlna a jemné tkaniny ztrácejí hebkost a plstnatí již během prvních několika praní v běžných univerzálních pracích prostředcích.
Perwoll Balsam Magic pro vlnu a jemné tkaniny obsahuje speciální přísadu Care Balsam, která pečuje o tento druh tkanin. Zjemňuje a uhlazuje povrch vláken. Vlněné a jemné oblečení potom vypadá jako nové i přes časté praní. Tato varianta je k dostání jako prášek, ale i v tekuté podobě.

Perwoll Black Magic
Černá je elegantní a část šatníku patří jenom ji. Speciálně pro udržení černé barvy vašeho oblečení je určen Perwoll Black Magic.
Černé a tmavé oblečení totiž šedne už po několika vypráních. Perwoll Black Magic se speciální přísadou BlackFix je první prací prostředek, který působí preventivě proti vymývání tmavých barev z vláken. Černá zůstane jako nová i po častém praní.
Black Magic je k dostání v tekuté formě.

Perwoll Color Magic
Barevné prádlo často ztrácí jas barev a vypadá mdle už po několika vypráních, i když používáte prášky na barevné prádlo.
Perwoll Color Magic se speciální přísadou ColorFix je první prací prostředek, který uzamkne pigmenty ve vláknech a zabrání jejich vymývání. Barvy zůstanou jako nové i po častém praní.
Color Magic koupíte ve formě prášku i v tekuté formě.

Perwoll Fresh Magic
Přes 60 % našeho oblečení je vyrobeno ze syntetických vláken, přesto, že se jejich nošením začneme rychle potit a vzniknou nepříjemné pachy.
Pokud oblékáte moderní textilie vyrobené ze syntetických a smíšených vláken, pak Perwoll Fresh Magic nabízí řešení. Díky Neutralinu - speciální složce pro aktivní svěžest, Perwoll Fresh Magic neutralizuje nepříjemné pachy. Vaše oblečení proto zůstane svěží, jako jste ho právě oblékli.
Fresh Magic se nabízí ve formě tekutého přípravku.

Právě nyní probíhá na Ženě-in testovací akce Perwollu Fresh Magic, takže se brzy dozvíte, jak s ním bylo 200 našich čtenářek spokojeno.
Pokud již někdo z vás máte nějaké osobní zkušenosti, napište nám je. :-)