Úklid. Každá ho asi vykonáváme trochu jinak a většina z nás si ho ráda ulehčí. Máme pro vás tip, jak se vmžiku zbavit prachu a nečistot na podlaze...

Každá správná hospodyňka má doma pěkně naklizeno. Ale samotný úklid je věc, kterou děláme všechny trochu jinak. Některé z nás „hrnou" a uklízí místnost po místnosti, přičemž nepořádek přesouvají do další a nakonec ho vytřídí, jiné postupijí „od stropu", tedy začnou pěkně prachem na policích a postupně se prokousávají až k podlaze.

Ať už uklízíte tak či onak, ať jste zastánkyní radikálního gruntování jednou za čas, nebo preferujete udržovací pořádek, určitě je dobré, vzít si na úklid šikovného pomocníka. Tedy, kromě těch lidských pomocníků se hodí i pomocníci električtí! Zbavte se prachu a nečistot vmžiku...

NÁŠ TIP: Vysavače Philips

Sáčkové vysavače

  • Řada vysavačů SilentStar - FC 9304 a FC 9302

philipsVysavače Philips SilentStar s příkonem 1250 W nabízejí díky využití HD motoru vysoký výkon srovnatelný s motory o příkonu
2 000 W. Aerodynamický vzduchový kanál snižuje hlučnost na tichých 70 dB, sací hubice SilentStar pak snižuje hlučnost a optimalizuje výkon. FC 9304 a FC 9302 disponují nejvyšším používaným stupněm HEPA filtrace tzn. těsněním HEPA a filtrací Ultra Clean Air HEPA 13. Vysávání dále zpříjemňuje 8 m napájecí šňůra, kovová dvoudílná teleskopická trubice či indikátor zaplnění sáčku spolu s kazetou Clean Comfort, která velmi usnadňuje jeho likvidaci. Horní a přední držadlo usnadňují přenášení. Model FC 9304 je vybaven hubicí na tvrdé podlahy s jemným kartáčkem, model FC 9302 pak standardní sací hubicí na tvrdé podlahy.

  • Řada vysavačů StudioPower - FC 9085, FC 9083 a FC 9080

philipsNové vysavače Philips StudioPower se sacím výkonem 400 W (příkon 2 000 W) a elektronickou regulací výkonu jsou mimo jiné vybaveny kovovou lakovanou teleskopickou trubicí a sací hubicí Tri-Active. Ta zajišťuje trojnásobně vyšší výkon při vysávání. S vysavačem je propojena speciálním dvojitým kloubem, který umožňuje neustálý kontakt s podlahou, takže nedochází ke snižování sacího výkonu. Postranní kartáčky přinášejí možnost vyčištění nejen rohů a ohybů, ale také úzkých škvír, okrajů podlahových lišt a okolí nožiček nábytku. Velký sací otvor v přední části hubice pohltí velké nečistoty bez nutnosti zvedání hubice. Philips Studio disponují nejvyšším používaným stupněm HEPA filtrace tzn. těsněním HEPA a filtrací Ultra Clean Air HEPA 13. Kazeta Clean Comfort výrazně usnadňuje likvidaci sáčku na prach, přičemž o jeho zaplnění je uživatel informován indikátorem. Dvě madla pro přenášení zjednodušují použití na schodech. Mezi příslušenství patří štěrbinová a malá hubice, model FC 9083 navíc nabízí kartáčový nástavec, přičemž nejvyšší model FC 9085 má ještě k dispozici rotační Mini Turbo kartáč pro snadné odstranění chlupů a prachu.

  • Řada vysavačů HomeHero - FC 8915 a FC 8913

philipsModely vysavačů řady HomeHero jsou vybaveny těsněním HEPA a omyvatelným filtrem HEPA 12, přičemž vyšší model FC 8915 disponuje motorem o příkonu 2000 W s max. sacím výkonem 375 W, FC 8913 pak Motor o příkonu 1800 W s max. sacím výkonem 325 W. Kazeta Clean Comfort usnadňuje likvidaci sáčku na prach a zabraňuje kontaktu s prachem. Délka síťové šňůry je 7 metrů, přenášení usnadňují horní a přední držadlo. Vyšší model FC 8915 je vybaven sací hubicí na tvrdé podlahy s jemným kartáčkem, FC 8913 pak rotačním Mini Turbo kartáčem pro snadné odstranění chlupů a prachu.

  • Ekologický sáčkový vysavač Performer FC 9179

philipsVysavač Philips Performer FC 9179 je vyroben z bio plastů a recyklovaných plastů, přičemž Philips je jedinou značkou vysavačů, která tyto materiály využívá. FC 9179 s velmi nízkou hlučností 78 dBA je vybaven HD motorem, který spotřebuje až o 35% méně elektrické energie, aniž by došlo ke snížení sacího výkonu. I díky tomu je označen speciálním zeleným logem Philips. Pro skutečně dokonalý úklid je navíc vybaven Ultra Clean Air HEPA filtrem (HEPA13), který zachycuje téměř 100 % prachu a HEPA těsnění brání zpětnému vypouštění prachu do vzduchu. Speciální držadlo PostureProtect pro správné držení těla je doporučeno jako prevence ohýbání zad, dálkové ovládání slouží pro pohodlné zapnutí, vypnutí a nastavení sacího výkonu. Sací hubice Tri-Active zajišťuje trojnásobně vyšší výkon při vysávání. Kazeta Clean Comfort usnadňuje likvidaci sáčku na prach. Během používání uživatelé jistě ocení i 9 m dlouhou síťovou šňůru, která společně se sací trubicí a hubicí nabízí akční rádius až 12 m. Díky tomu již nemusí během vysávání neustále řešit otázku dostupných a volných zásuvek. Velmi praktické je i horní a přední držadlo, pogumovaná kola či parkovací a skladovací poloha.

Ruční vysavače

  • Ekologický ruční akumulátorový vysavač Philips FC 6148

philipss příkonem 100W, sacím výkonem 22 W a s cyklonovým proudem vzduchu nabízí dvoustupňový filtrační systém. Disponuje lehkými ekologickými akumulátory Li-ion s větší výdrží. Nabíjení probíhá v plochém podstavci, který je možné ponechat např. na stole či jej umístit na stěnu, rychlé nabití za 8 hodin, přičemž při plné baterii se systém nabíjení automaticky vypne. Je vybaven štěrbinovým nástavcem, kartáčovým nástavcem a stěrkou. Pro větší pohodlí během používání lze veškeré příslušenství a schránku na nečistoty s kapacitou 0,5 l mýt v myčce nádobí.

  • Ruční antialergický vysavač Philips FC 6095

philipss napájením 14,,4 V je vybaven dvoustupňovým filtrem HEPA, který zachytí i ten nejjemnější prach.Pro pohodlnější vysávání větších ploch je vybaven teleskopickou trubicí a podlahovou sací hubicí. Kapacita nádoby na nečistoty je 0,5 l, praktický podstavec slouží jak pro dobíjení, tak i pro ukládání přístroje a příslušenství, mezi které patří štěrbinová hubice a kartáčový nástavec.

Reklama