Ještě že mám milé kamarádky, které mi po ránu (když mě naštve šéf) zvednou náladu:

 

 

MOTTO NA DNEŠNÍ  DEN:

PRÁCE NENÍ PENIS, POSTOJÍ I DVA DNY ...

 

 

Marche


 

Děkuji Marche za příjemné ranní pracovní probuzení a přidávám její vtípek:


 

Tento vtip mě pobavil, je trošičku delší, ale ten závěr stojí za to.

 

 

 

Manželé Smithovi nemohli mít spolu děťátko, a tak se rozhodli využít služeb náhradního otce, s nímž by počali potomka.

 Toho dne, kdy měl zastupující otec dorazit, políbil pan Smith svou ženu a pravil:

 "Odcházím. Ten člověk by tu měl být každou chvíli."
Po půlhodině náhodou zazvonil u dveří podomní dětský fotograf, který doufal, že se mu podaří udělat nějaký obchod.

 "Dobrý den, paní, já jsem přišel, abych..."

 "Ne, ne, nic  nevysvětlujte. Už jsem vás očekávala," přerušila ho paní Smithová. "Opravdu?" podivil se fotograf. "Výborně! Dělám překrásné dětičky."

 "To je přesně to, v co s manželem doufáme. Pojďte prosím dál posaďte se." Po chvíli se s uzarděním zeptala: "Tak čím  začneme?"

 "Všechno nechejte na mně. Obvykle to zkusím dvakrát ve vaně, třikrát na pohovce a párkrát v posteli. Někdy je to docela zábavné i na podlaze v obýváku ... můžete se tam více roztáhnout!"

 "Vana? Podlaha v  obýváku? Není divu, že nám to s Harrym nefungovalo."

 "No, víte, paninko,  nikdo vám nemůže zaručit, že se to povede pokaždé. Ale pokud vyzkoušíme  několik různých poloh a já to vezmu ze šesti nebo sedmi úhlů, jsem si jist,  že budete s výsledkem spokojena." 
"To, to, to je snad trochu moc...," zalapala  paní Smithová po dechu. "Paninko, při takovéhle práci je třeba si dát na  čas.  To  víte, že bych to nejraději sfouknul za pět minut, ale jsem si

 jist, že byste s tím nebyla spokojena."
"To tedy asi ne," zamumlala paní  Smithová.  Fotograf otevřel kufřík a vytáhl album s obrázky dětiček. 
"Tohle se dělalo na střeše autobusu." "Prokristapána!"  vykřikla paní Smithová, mačkajíc v ruce kapesníček.  "A tahle dvojčata  vyšla výborně, ale s jejich matkou byla potíž."

  "Byla s ní potíž?"  otázala se paní Smithová.  "Hrozná. Nakonec jsem ji musel vzít do parku,  abych mohl odvést svou práci  pořádně. Lidé se tam kolem nás shlukli ve  čtyřech nebo pěti řadách,

 jen aby pořádně viděli." "Ve čtyřech nebo  pěti řadách?" zeptala se paní Smithová, oči doširoka otevřené v  údivu.

  "Ano," řekl fotograf, "však to také trvalo více než tři hodiny.  Matka pořád ječela a vřískala - vůbec jsem se nemohl soustředit! Pak se začalo stmívat a já jsem s tím začal pospíchat. A když mi pak veverky začaly ohryzávat to  moje nádobíčko, tak jsem to všechno zabalil."

 "Vaše...ehm... nádobíčko?"  "No ano. Tak, paninko, pokud jste připravena, tak já  si postavím trojnožku, abychom se mohli dát do  díla."

 "Trojnožku?"

  "No jistě, musím používat trojnožku a položit si  na ni ten svůj Canon. Je příliš velký na to, abych ho udržel dlouho v  ruce.

 "Paní? Paní! Proboha, ona omdlela!"

 


A do třetice Marhe poslala pro zahřátí fotografie:

 

 


Jedna přítulná kočička :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeden rodinný krb:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Škoda že neplápolají teplá krbová kamna u nás tady v redakci. Chřipková epidemie ustoupila a jsme tu sice kompletní, ale všichni tak trochu pokašláváme a posmrkáváme.

A jak se tak o těch nemocech bavíme, napadlo nás, že byste nám mohli pomoct radou, jak na rýmu a kašel vyzrát. Své osvědčené metody posílejte na redakce@zena-in.cz.

 

 

A na stejném místě čekáme i zahřívací texty a fotografie. A když nás zaujmete, dostanete odměnu v podobě teplého dárku. Tak pište, pište a posílejte!

Reklama