Dobrý den,
chtěla jsem poradit od čtenářek, SOS to teda právě není, ale jsem momentálně v dost špatné fin. situaci, tak hledám práci na VPP nebo na doma. Na můj inzerát mi přišla nabídka (viz. text pod dopisem) - myslíte, že tomu lze věřit? Pán se podepsal celým jménem, ale jelikož neví, že to budu zveřejňovat, neuvedu ho, díky za pochopení. Fakt je, že princip přepisování textů nechápu, když už ho mají jednou v PC, stačí ho tisknout do zblbnutí, nebo ne? Btw proč mu mám já platit za to, že to budu přepisovat ?
Díky za radu,
Vanda M. alias xenie

"Dobrý den,
Je to strašně jednoduchý a nenáročný! Naše firma Vám bude
zasílat reklamní letáky o velikosti asi 1-4 stránky A4. Tyto letáky jsou v češtině, neobsahují žádná čísla ani tabulky a vy je budete prostě přepisovat, buďto na stroji anebo na počítači, to je úplně jedno! Záleží jen na Vás kolik jich za den budete mít chuť přepsat! Z každého letáku budete mít zisk 80 Kč!! Není to náročný a kdykoliv s tím
budete moct přestat...

A teď co pro to musíte udělat?!!
Pošlete 100 Kč na účet číslo ............... a já Vám pak pošlu informace jak dál, společně s prvním letákem, který budete přepisovat! Fakt na tom nic není! Je to šíření reklamy pro americkou společnost. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.
Dále mi napište svoji adresu - abych Vám měl, kam ty informace zaslat, emailovou adresu, kde Vám bude firma posílat nějaké informace v příloze a tak.

Tak snad jsem na nic nezapomněl. Přeji hezký den!!

S pozdravem
xyz

P.S.: Já si tuto práci nemůžu vynachválit, je to super, týdně vydělám kolem 2 tisíc a přitom tomu věnuji minimum času.

---------------------------

 

Milá xenie, sama jsem zvědavá, jestli se ozve někdo, kdo má s tímto druhem práce již nějaké zkušenosti. I mně to totiž připadá mírně řečeno podivné.....

Krásný den všem přejeReklama