Najít zaměstnání, které by nás bavilo a zároveň vyneslo i nezanedbatelný přivýdělek do domácnosti, to je snem snad každého z nás. Vyhledávané vizážistce Karolině Sirůčkové se to podařilo.

Kariéra Karoliny Sirůčkové je už od počátku spjata s kosmetickou společností Avon. „Potřebovala jsem nějaký přivýdělek. Do rukou se mi dostal časopis, kde jsem si přečetla, že Avon hledá nové Avon Lady a rozhodla se to vyzkoušet. Kosmetika byla vždy mým velkým koníčkem a chtěla jsem tedy spojit příjemné s užitečným,“ vzpomíná Karolina.

Do nové práce se vrhla s vervou sobě vlastní a první úspěchy na sebe nedaly dlouho čekat. Už po roce dostala od zónové manažerky, která měla na starosti její oblast, nabídku stát se Unit Leaderem, což znamená, že řídila tým 5 Avon Ladies. Tato pozice ji opravdu naplňovala.

„Později jsem se stala i obchodně kosmetickou trenérkou a zaškolovala jsem kosmetické poradkyně v terénu. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, od kterých jsem se hodně naučila a navíc si i vydělala. Ráda vzpomínám na líčení na Avon Party, spolupracovala jsem a jako vizážistka dodnes spolupracuji s celou řadou časopisů a musím přiznat, že mě má práce stále baví,“ přiznává Karolina.

Důležitou roli v jejím životě hraje samozřejmě manžel a rodina, bez jejichž podpory by nikdy nedosáhla takových úspěchů. „Fandí mi a jsou mi velkou oporou.“ Jejím snem je stát se jednou Senior Executive Unit Leaderem.

„Samozřejmě si uvědomuji, že je to i otázka výběru vhodných a spolehlivých lidí do týmu. Je to zkrátka výzva a já se na ni těším,“ uzavírá s úsměvem Karolina.

Vysvětlivky:

UL – Unit leader: řídí tým minimálně 5 Avon Ladies
AUL – Advanced Unit Leader: řídí tým minimálně 10 Avon Ladies a 2 Unit Leaderů
EUL – Executive Unit Leader: řídí tým minimálně 20 Avon Ladies, 3 Unit Leaderů a 1 Advanced Unit Leadera
SEUL – Senior Executive Unit Leader: řídí tým minimálně 40 Avon Ladies, 4 Unit Leaderů, 1 Advanced Unit Leadera a 1 Executive Unit Leadera

 

www.25260.cz

Reklama