metaxa

Léto je již zase na delší dobu pryč a nás čeká mlha, déšť a adventní čas. Připomeňte si léto, ke kterému patří i dlouhé večery plné romantiky, pohody a posezení s lidmi, které máme rádi, se kterými je nám dobře. Jistě mi dáte za pravdu, že takový vlahý letní večer strávený například na chatě s rodinou či s přáteli, je nezapomenutelným okamžikem pro většinu z nás po celý zbytek roku.

Konečně, každý z nás si zaslouží odpočinek. Během celého týdne se na nás nenápadně nabaluje stres jak tenká pavučina a odreagování se, vypnutí z pracovního kola je to, co nás dokáže opět nabít, co nám dodává sílu a energii...

Ovšem je pravdou, že k takovémuto krásnému večeru patří bezpochyby i dobré jídlo, pití a kamarádi. Prožijte pohodový, sluncem provoněný večer ve skvělé společnosti přátel, dobrého pití a jídla. Vychutnejte si pohodu s Metaxou.

Máme pro Vás skvělý tip na nezapomenutelnou party!

Od 15. 10. 2010 do 30. 11. 2010 se můžete zapojit do soutěže Pozvi slunce dál a vyhrát ceny v hodnotě 240 000 Kč na party s přáteli.

Slunce oběhne zemi za 12 měsíců. Hlavní výhrou proto rozdělíme mezi 12 šťastných výherců. Každý z nich tak od Metaxy obdrží 20 000Kč na svou vlastní slunečnou party.

metaxa

Vyzkoušej, jestli slunce vysvitne zrovna pro tebe a tvá soutěžní SMS dorazí jako první po okamžiku Šťastné chvilky v daném soutěžním cyklu. Pro každý soutěžní cyklus jsou Šťastné chvilky určeny před začátkem soutěže a jsou uloženy v zapečetěné obálce ve vybrané advokátní kanceláři. Výherci hlavních výher budou o své výhře informováni prostřednictvím SMS, a to nejpozději do 3 pracovních dnů po skončení daného soutěžního cyklu.

Více informací najdete na stránkách www.pozvisluncedal.cz

Co možná nevíte o Metaxe

metaxaPočet hvězdiček, které jsou vyznačeny na každé láhvi, ukazuje počet let, po které musela nejméně zrát. Čím více let nápoj zrál, tím je lahodnější, kvalitnější a má výraznější aroma.

Metaxa***** má zajímavé aroma - více rozinkové než ovocné, lehce dřevité. Chuť této Metaxy je vyzrálá, ovocná, měkká, lehce dřevitá s jemnou vyzrálou chutí a tmavě medovou barvou. Najdete ji v atypické láhvi, inspirované starověkou řeckou architekturou. Obsahuje 38 % alkoholu. Zraje nejméně 5 let v sudech francouzského původu.

Metaxa******* je jemná, muškátová, dřevitá. Její chuť je tělnatá, vyzrálá, lehce vanilková, dřevitá. S plnou lahodnou chutí a tmavě nazrálou barvou je výrobkem s kvalitou „de luxe“. Můžete si ji koupit v láhvi ve tvaru amfory. Obsahuje 40 % alkoholu.

Naladila jste se na sluneční vlnu Metaxy? Pak si rozhodně s kamarádkou vychutnejte nejznámější a velmi populární míchaný nápoj Suntonic by Metaxa ®.

Jak na to?

Do 3 dl sklenky hoďte 4 kostky ledu, nalijte 0,4 cl METAXA 5* a 10-15 cl Tonicu, nakonec ozdobte plátkem čerstvého pomeranče.

Pak už jen stačí nechat se unášet lahodnou a osvěžující chutí Suntonic by Metaxa...

Reklama