Minulý týden probíhala u nás v redakci krásná akce, kterou se můžete inspirovat i vy! Přišla nás navštívit nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje se značkou Mary Kay, a zároveň je to naše externí redakční kolegyně. Píše pro nás články z oblasti kosmetiky, cestování, popisuje zajímavé příběhy. Znáte ji pod přezdívkou Anai, jmenuje se Zuzana Hainallová. Přinesla s sebou kufr plný věciček, co dělají ženu krásnou, a naše dámské posezení mohlo začít!

Abychom si setkání užily, naplánovaly jsme ho až na pozdní odpoledne, takže nikdo z nás nespěchal, že musí ještě pracovat. Ponořily jsme se do zkoumání a zkoušení přípravků plných vůní. Poradkyně Zuzka nám všem individuálně vysvětlila, co asi by naše pleť potřebovala, s čím má dobrou zkušenost.

Mary Kay

Jak jsme si užily toto krásné odpoledne?

Klára Wimmerová:

Akce s Mary Kay pro mě znamenala příjemně strávené odpoledne s kolegyněmi, kdy jsme měly čas samy na sebe, mohly jsme se věnovat samy sobě a dozvědět se spoustu zajímavých informací (nejen) o novinkách ze světa kosmetiky Mary Kay, ale také praktické rady a tipy v péči o pokožku, což bylo pro mě nejdůležitější.

Zjistila jsem například, jakým způsobem správně odličovat oči, abych nepodporovala tvorbu vrásek kolem nich, mohla jsem vyzkoušet všechny produkty, které mě zajímaly, to bylo pro mě hodně přínosné.
Líbilo se mi také, že jsem si mohla prohlédnout všechnu dekorativní kosmetiku, kterou Mary Kay nabízí, otestovat různé odstíny rtěnek nebo vyzkoušet oční stíny, ke kterým bych se normálně vůbec nedostala, nebo by mě nenapadlo je zkusit.
Určitě bych takové setkání doporučila všem ženám, pokud máte kamarádku nebo kamarádky, které se zajímají o péči o pleť, o líčení, o novinky v kosmetice, neváhejte a strávíte s Mary Kay pěkné chvíle, jež vás navíc i obohatí.

Mary Kay

Klára Křížová:

Já řeším vrásky. Anai mi vysvětlila, jak o pleť pečovat a jaké produkty mé pleti prospějí. Těším se, až je vyzkouším, Mary Kay je kvalitní kosmetika. Odpoledne bylo úžasné, čas utekl tak rychle, že bychom si povídaly klidně ještě další hodinu. Mám vyzkoušené růžové rtěnky, řasenky, krémy na ruce a make-up, tyto produkty pravidelně od Mary Kay používám. Myslím, že nápad se sejít s kamarádkami a povídat si o kosmetice je super. Koupíte si tak produkty, které opravdu chcete, a ne ty, co si rychle vyberete v obchodě.

Kristína Vodičková:

Setkání s Mary Kay poradkyní pro mě bylo přínosné, jelikož jsem s touto značkou zatím neměla vůbec žádnou zkušenost. Jsem celkem blázen do kosmetiky, a tak jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet pár věcí. Líbilo se mi podání informací od naší kolegyně a bylo mi to rozhodně příjemnější než od úplně cizí osoby. Akci s MK bych doporučila i dalším ženám, které se třeba v kosmetice tolik nevyznají a potřebují odbornou radu.

Mary Kay

Veronika Pavlíková

Hodina krásy s Mary Kay mi přišla přínosná a zábavná hlavně díky tomu, že jsme si všechny společně mohly o produktech popovídat, vyzkoušet si je na vlastní kůži a vzájemně si upřímně říci, co nám sluší a co ne. Uvítala jsem také, že jsem si mohla zkusit další novinky této kosmetiky – nadchly mne nové letní barvy stínů, které mi ochotně kosmetická poradkyně Zuzka půjčila k vyzkoušení a já přesně věděla, které barvy mi sednou a které ne. Na její návštěvě nejvíce oceňuji profesionální poradenství, díky kterému jsme si ujasnila, jak se mám o svou pleť starat.

Mary Kay

Julie Hájková

S produkty Mary Kay jsem se setkala poprvé. Ne že bych o této značce neslyšela, ale nikdy jsem neměla příležitost vyzkoušet ji a dozvědět se něco víc. Při setkání jsem otestovala celou řadu produktů. Od čištění pleti přes líčení až po péči o ruce.

Mimo jiné jsem zjistila, že si celou dobu špatně odličuji oči. Takže jsem se naučila správné tahy, abych prý neměla brzy vrásky. Moc se mi líbila také třífázová péče Saténové ruce. Pokožku opravdu krásně zjemnila. Osobní předváděčka produktů je opravdu něco jiného než jen nabídka testerů v drogerii. Nemáte tu pocit, že byste někoho zdržovala, protože víte, že odbornice je tu kvůli vám a má na vás čas. Bylo vidět, že se Anai v tom, co dělá, vyzná, a že této kosmetice věří. Dokonce jsem získala i bonus – osobně mě nalíčila. Reportáž ze zkrášlení pro vás připravujeme.

Zuzana Hainallová, nezávislá poradkyně – proč si pozvat nezávislou poradkyni?

Přípravky Mary Kay lze získat pouze od vyškolené nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay na základě odborně provedené analýzy pleti a doporučení jednotlivých přípravků vhodných  pro daný typ pleti. Všechny přípravky, které si zákaznice vybere, má možnost nejen nejprve vyzkoušet, ale v rámci zákaznického servisu také vyměnit či vrátit, pokud jí přesto nevyhovují. Nespornou výhodou nákupu kosmetiky na „hodinkách krásy“ je také fakt, že si svou kosmetiku žena vybírá v klidu domova či ve studiu, kde jí poradkyně věnuje tolik času, kolik jej potřebuje -  tedy bez stresu v obchodě. 

Hostitelský program, to je vlastně společenská záležitost, kdy se ženy nejprve zabývají kosmetiku - poučí se, případně i samy nalíčí (obvykle jednu z nich líčím sama a ostatní postupují podle mých instrukcí) a poté třeba následuje večírek s občerstvením. Dámy si užijí mnohem více zábavy, než kdyby „hodinku krásy“ - poučení o péči o pleť či kurs líčení absolvovaly individuálně.

Mary Kay

Já osobně pořádám hostitelský program nejen doma u svých zákaznic, které už naší kosmetiku s nadšením používají a chtějí ji představit ženám okolo sebe, ale též ve svém domácím studiu. Některé hostitelky raději pozvou své přítelkyně či kolegyně ze svého zaměstnání ke mně a občerstvení třeba přinesou s sebou - odpadá tak úklid před a po návštěvě.  

Udělejte si podobné setkání s vašimi kamarádkami!  „Být hostitelkou se vyplatí“

Pokud také potřebujete poradit nebo si s kamarádkami užít krásné odpoledne či večer zkoumáním a testováním přípravků Mary Kay, využijte zajímavé akce „Být hostitelkou se vyplatí“

Pozvěte své kamarádky a propojte setkání s nezávislou poradkyní Mary Kay. Co můžete získat?

  • Získáte 50% slevu* na přípravek Mary Kay® podle svého výběru.
  • Naučíte se správně pečovat o svou pleť a používat přípravky vhodné pro svůj typ pleti.
  • Nezávislá kosmetická poradkyně vás krásně nalíčí.
  • Dozvíte se o nejnovějších tipech a trendech vizážistů.
  • Vyzkoušíte si sama přípravky předtím, než si je zakoupíte.
  • Užijete si báječnou zábavu se svými kamarádkami.

Nevíte, kde hledat nezávislé poradkyně Mary Kay? Více najdete na stránkách značky: www.marykay.cz/cs-CZ/MKParties

Reklama