5ed7a875b8197obrazek.png
Vymalujte si

Trápí vás zašlá barva, odstín už vám nevyhovuje, už se nemůžete dívat na skvrny kolem vypínačů nebo zkrátka a jednoduše toužíte po změně? Věřte či nikoli, není nic jednoduššího než si vymalovat. Nová výmalba dokáže s pokojem hotová kouzla. Výmalba příliš nezatíží rodinný rozpočet, zato výsledná změna bude velká. Pomocí správně zvolených tónů lze navíc místnost opticky zvýšit, snížit, rozšířit či naopak zmenšit. Pokoj pak stačí doladit novými doplňky a „nový“ interiér, ze kterého budete mít skvělý pocit, je na světě.
5ed7a94ea6897obrazek.png
Inspirovat se můžete paletou 42 odstínů barev Primalex Essence, se kterými jednoduše vytvoříte harmonický a sladěný interiér. Spolu s výbornou kryvostí, vysokou paropropustností a mechanickou odolností dokonale splňují požadavky kladené na moderní interiérové nátěry. Lze ji tak zařadit mezi nejkvalitnější barvy značky Primalex.
5ed7a96ec0884obrazek.png
Stěny nemusejí být pouze omyvatelné, ale i skutečně čistitelné. Primalex právě uvedl na trh svou velkou novinku – produkt Ceramic, který byl testován těmi nejhoršími nepřáteli stěn, jakými jsou například kečup, hořčice nebo vodou ředitelné fixy. Běžné skvrny tak odstraníte pouze houbičkou a saponátem.

Dopřejte dekoracím nový kabát
5ed7a91354fedobrazek.png

Změna v interiéru se skrývá i v detailech. K nové výmalbě si můžete doplňky jednoduše vyrobit svépomocí. Pro výrobu dekorací lze použít třeba Univerzální spreje Primalex či nátěr Primalex Fortissimo. Jsou vhodné nejen pro své malé balení a dostupnou cenu, ale díky saténovému vzhledu, téměř neomezené možnosti odstínů, rychlému schnutí a snadné aplikaci.
5ed7a92f286bbobrazek.png
Využít lze téměř cokoli: staré hodiny, rámy na obrazy, vázy či sklenice a těm pořídit nový kabát. Novinkou Primalex jsou spreje v metalických odstínech (mosazný, stříbrný, měděný, zlatý) a jsou vhodné na kov, dřevo, plast i keramiku, záleží tak jen na naší vlastní fantazii. O radost z výsledku se postará i rychlé schnutí, vysoká přilnavost a odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům. Fantazii se meze nekladou a nové dekorace si můžete i sami vyrobit. V některých případech vám poslouží třeba staré krabice a bedny.

U všech dekorací nejprve jemně osmirkujte povrch a důkladně jej očistěte, aby sprej a barva lépe přilnuli. Poté postříkejte sprejem či natřete barvou a nechte důkladně zaschnout. V případě potřeby aplikujte ve dvou vrstvách.

Stará kuchyňská linka jako nová
5ed7a8ca2b488obrazek.png
Proměna kuchyňské linky je projekt s výsledkem, který za to opravdu stojí a jehož změna bude opravdu markantní. Roky se díváte na stejnou barvu linky, možná už je i trochu demodé a najednou, ze dne na den, se vaše kuchyně radikálně promění. Pro proměnu jsme použili Primalex Vrchní barva lesk v temně zeleném odstínu. Jedná se o syntetickou barvu s jednoduchou aplikaci, která je velice mechanicky odolná a navíc skvěle vypadá.
5ed7a8dc97d4eobrazek.png
5ede3dab27ca0obrazek.png

Více na PRIMALEX.CZ
5ed7a98874866obrazek.png

Reklama