Vezměte děti, babičky i dědečky a přijďte si užít zábavu, kulturu i dobré jídlo a pití. Pro děti jsou připravené soutěže s odměnami a spoustu volnočasových aktivit.

647875385740bblobid0.png

Na akci se představí (především) lokální živnostníci, zájmové spolky a firmy, jejichž služby dost možná využíváte a jejichž produkty nakupujete. Určitě si tu ale najdete i nové zajímavé podnikatele s nabídkou, která vám padne do noty.
Těšit se můžete na bohatý program na hlavním pódiu a spoustu doprovodných akcí.
Startujeme jako vždy ve 13:00 hodin.

Sběr šatstva pro Klub svobodných matek

Když můžeme, pomůžeme. A tak jsme na Rodinný den na stánek Střídačky pozvali Klub svobodných matek, který podporuje rodiče samoživitele (mimo jiné) z prodeje darovaného oblečení. Než se vypravíte na Rodinný den, proberte doma skříně a vezměte s sebou pěkné kousky, které nenosíte. Ty nejhezčí půjdou na prodej do našich Fashion Charity shopů a zbytek rodinám v nouzi přes Oděvní banku.

647874fb185c5obrazek.png

Sběr bude probíhat na stánku Střídačky. Vybírat budeme dámské a dětské oblečení. Čisté, bez fleků a děr. Nejlépe aktuální sezónní. Nevyužijeme boty, spodní prádlo, ložní a bytový textil, hračky a knížky. Oblečení nemusíte třídit, nejlepší je zabalit ho do pevných plastových pytlů.

Děkujeme!

Více najdete na navystavisti.cz

Reklama