5d0b7a86aae3fobrazek.png
Partnerem naší akce je společnost Kaufland
, která nám dodá všechny dobroty, které s grilováním spojujeme – klobásy na gril, steak a burgery, které jsou stále oblíbenější. K masu připravíme chutné saláty a další přílohy, určitě vše, co budeme ochutnávat bude inspirací pro vaše domácí grilování. Akci povede zkušená redaktorka Vaření Ell, která je zároveň foodblogerka známého kulinářské blogu Bohyně kuchyně. Grilování a léto k sobě patří, těšte se, co pro vás připravíme!

Přihlaste se ještě dnes!

Chcete se naší akce ve středu 26. 6. od 16:30 hod v sídle naší pražské redakce zúčastnit? Je plánovaná pro 20 lidí, jestli chcete být jednou z nich, vyplňte nám tento krátký dotazník.

5d0b7a91c7d0bobrazek.png

Dotazník naleznete zde. Všechny vybrané budeme kontaktovat e-mailem a upřesníme detaily setkání.

Burgery nechybí v žádné restauraci nebo na grilu, také je milujete? Z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích u Prahy vyjíždí k zákazníkům různě upravené maso, plátky na gril i čerstvé mleté 100% maso - hovězí i vepřové, ze kterého se během pár minut na grilu stane šťavnatý burger. Vyrábějí tam i čerstvé „syrové“ klobásy, které jsou ideální na grilování, v několika příchutích, například s hořčičným semínkem. Pro vegetariány a vegany nabízí Kaufland Veganské burgerové plátky K-Take it veggie.


Naše články:

Reklama